Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği’nin değerlendirme toplantısı yapıldı

21 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
645 defa okundu.
Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği’nin değerlendirme toplantısı yapıldı

Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği’nin kurulduğu tarihten bugüne kadar yapılan çalışmalar gözden geçirildi.

Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği'nin değerlendirme toplantısı yapıldıTürkiye Kamu Hastaneleri Kurum Başkan Yardımcısı Op. Dr. Merve AKIN başkanlığında yapılan değerlendirme toplantısına TKHK Daire Başkanları, Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Mehmet ÖNCEL, Başkanlar, Hastane Yöneticileri, Başhekimler, Başhekim Yardımcıları ve Birim Sorumluları katıldı.

Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi toplantı salonunda yapılan değerlendirme toplantısında, Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliğinin kurulduğu tarihten bugüne kadar yapılan çalışmalar gözden geçirildi. Verimlilik karne değerlendirmesinde Türkiye birincisi olan Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği yöneticileri ile Kamu Hastaneleri Birliklerinin kurulması ile geçen süreçte birliklerin kurulmasının değerlendirmesi yapıldı.

Değerlendirme toplantısı sonrası Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ziyaret edildi ve ADSM Yöneticisi Dt. Sabri YILMAZ’dan bilgi alındı.

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurum Başkan Yardımcısı Op. Dr. Merve AKIN ve beraberindekiler daha sonra AEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesinin birimlerinde incelemelerde bulundular.

Genel Sekreterliğide ziyaret eden Op. Dr. Merve AKIN’a Genel Sekreterimiz tarafından Onxy Taşından yapılmış vazo hediye edildi. Genel sekreterliğimiz birim sorumlularının bölüm toplantısına katılarak çalışmalar hakkında bilgi alan Op. Dr. Merve AKIN “Kırşehirde bulunmaktan mutluluk duydum, yapılan değerlendirme toplantısı ve incelemeler sonucunda gayet olumlu görüşlere sahip olduk. Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliğinin yönetsel süreçleri ve çalışmalarına bakarak birlik kavramının en mükemmel şekilde anlaşılan ve uygulanan birliğin Kırşehir olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bu birlikteliği sağlayan Genel Sekreterimiz Op. Dr. Mehmet ÖNCEL ve çalışma arkadaşlarına başarılar dilerim” dedi.

Kurum başkan yardımcısı Op. Dr. Merve AKIN Cacabey Gökmedreseyi inceledikten sonra Kırşehir’den ayrıldı.

 

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN