Kırşehir İYİ Parti 27. Dönem Milletvekili Adayı Mustafa Hakan Ünser: “Partiye sahip çıkalım, sorunlara neden olanları uzaklaştırılalım”

16 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1818 defa okundu.
Kırşehir İYİ Parti 27. Dönem Milletvekili Adayı Mustafa Hakan Ünser: “Partiye sahip çıkalım, sorunlara neden olanları uzaklaştırılalım”

Kırşehir İYİ Parti 27. Dönem Milletvekili Adayı Mustafa Hakan Ünser:

“Partiye sahip çıkalım, sorunlara neden olanları uzaklaştırılalım”

Kırşehir İYİ Parti 27. Dönem Milletvekili Adayı Mustafa Hakan Ünser, seçim sonuçları ile ilgili parti bünyesinde yapılacak olan toplantı ile ilgili duyuruda bulundu.

Partimiz bünyesinde seçim sonuçlarının kesinleşmesinden bu yana inkâr edilemez bir kaynama var diyen Mustafa Hakan Ünser 20 Temmuz’da başlayacak toplantıya son defa ve ısrarlı bir şekilde görüşümüzü dile getireceğim diyen Ünser, yaptığı açıklamalarda şunları kaydetti:

“İYİ Parti’ye Gönül Veren Türk Milliyetçisi Kardeşlerim,

Bildiğiniz üzere partimiz bünyesinde seçim sonuçlarının kesinleşmesinden bu yana inkâr edilmez bir kaynama var. Temmuz sonunda yapılacak toplantıyı bekleyen üst yönetimin henüz bir yol çizmemiş olması, artık genel başkan yardımcısı seviyesine kadar çıkan bir dizi istifayla birleşince partinin geleceğine dair kitlemizi haklı olarak kaygılandırmaya başladı.

Şahsen sorunun kişilerle ilgili olmadığını düşünüyorum. Örgütlenmelerin birlikteliğini ve uyumunu yalnızca tüzükler ve hiyerarşik görevlerle sağlamak mümkün değildir. Örgütlenmeler, üyelerinin homojenleşmesini sağlayacak bir ideolojiye, bu ideolojinin pratikte uygulanmasını sağlayacak bir doktrine ve bu iki dayanak noktasına uyumlu bir şekilde tesis edilmiş kurum kültürüne ihtiyaç duyarlar.

Partinin kuruluşundan beri bu üç sacayağının medeni, şehirli ve özgürlükçü; hülasa yeni bir milliyetçilik üzerine oturtulması gerektiğini düşünüyorum. Partide bu namuslu milliyetçiliğin temsili için bir bileşen olarak yer alıyorum.

Mevcut manzaranın müsebbibi, bu milliyetçi anlayıştan kaçınılması ve yeteneği önceleyen, eski siyasetin hastalıklarını taşımayan bir kurum kültürünün tesis edilememesidir.

Buradan hareketle, 20 Temmuz’da başlayacak toplantımızda son defa ve ısrarlı bir şekilde bu görüşü dile getireceğim. Sizlerin ve bizim emeğimizin kifayetsiz muhterisliğe, kimliksizliğe, acemilik ve yılgınlığa kurban edilmemesi için hala mücadele imkânı, alanı ve gereği vardır. Sizleri de, olması gerektiği gibi proaktif davranarak partiye sahip çıkmaya, sorunlara neden olanların uzaklaştırılmasını sağlamaya davet ediyorum.” (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On