Kırşehir İYİ Parti 27. Dönem Milletvekili Aday Adayı Meral Eflatun; “Ne Mutlu Türk’üm Diyene!”

14 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1577 defa okundu.
Kırşehir İYİ Parti 27. Dönem Milletvekili Aday Adayı Meral Eflatun; “Ne Mutlu Türk’üm Diyene!”

Kırşehir İYİ Parti 27. Dönem Milletvekili Aday Adayı Meral Eflatun;

“Ne Mutlu Türk’üm Diyene!”

Kırşehir İYİ Parti 27. Dönem Milletvekili Aday Adayı Meral Eflatun, 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.

Eflatun yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: ““15 Temmuz 2016’da milletimiz Dünya tarihinde belki de ilk kez, hain bir darbe girişimini çıplak elleri ile durdurarak bir kahramanlık sergiledi ve eşsiz bir zafer kazandı.

Bu karanlık gece milletimizin tarihte yaşadığı en yıkıcı ve en tehlikeli saldırı olarak hala hafızalardaki tazeliğini korumaktadır. Darbecilerin ihanet planını ters yüz eden aziz milletimiz, hür ve bağımsız yaşama iradesini bir kez daha bütün dünyaya göstermiştir. 15 Temmuz akşamı ülkeyi ele geçirmek isteyen silahlı canilere, tanklara, uçaklara karşı canını siper ederek tarihin akışını değiştiren milletimiz, bugünü hafızalara ‘milli direniş destanı’ olarak kazımayı başarmıştır.

Bu vesile ile hain kalkışma gecesi canını vatanı için siper ederek kendini bilmez FETÖ’cülere geçit vermeyen şehitlerimize Allah’tan rahmet acılı ailelerine başsağlığı diliyorum. Gazilerimize ise hayırlı ve sağlıklı uzun ömürler vermesini yüce rabbimizden niyaz ediyorum. Allah milletimizin yar ve yardımcısı olsun.” (Haber: Didem CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On