“KIRŞEHİR’ in İhtiyacı Nedir?”

6 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
“KIRŞEHİR’ in İhtiyacı Nedir?”

 

31 Mart Mahalli İdareler seçimi MHP aday adayı Hakan Solak:

“KIRŞEHİR’ in İhtiyacı Nedir?”

Mahalli İdareler Seçimleri MHP aday adayı Hakan Solak (Barajlar ve HES Dairesi Başkanlığı, Elektromekanik Teçhizat Şube Müdürü) “31 Mart Yerel Seçimlerinin yaklaşmasıyla heyecan her geçen gün artıyor” dedi.

Mahalli İdareler Seçimleri MHP aday adayı Hakan Solak (Barajlar ve HES Dairesi Başkanlığı, Elektromekanik Teçhizat Şube Müdürü) yaptığı tespit ve önerileri gazetemiz muhabirine açıkladı.

31 Mart Yerel Yönetimler seçimleri Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Belediye Başkan aday adayı Hakan Solak, açıklamalarında şunları kaydetti; “Ufukta yine bir seçim gözüktü… Yine tüm aday adayları projeler üretmeye, halkın beğenisine sunmaya başladılar. Tabi arkadaşların tamamı Kırşehir için bir şeyler yapma telaşındalar. Tümünün samimiyetine inancım tamdır. Lakin herkes projelerini üretirken ekonomik şartları hiçbir şekilde göz ardı etmemelidir. Daha da önemlisi bu projeler halkımızın acil ihtiyaçlarına cevap vermelidir. Günlük hayatın sürdürülmesinde gerekli olan projeler öncelikli olmalıdır. Acilen faydaya dönüşecek projeler öncelikli olmalıdır.

KİM ADAY OLURSA OLSUN, SEÇİMİ KİM KAZANIRSA KAZANSIN ASIL KAZANAN KIRŞEHİR, ASIL KAZANAN KIRŞEHİRLİ OLMALIDIR

Ben isterim ki birlik beraberlik içerisinde herkes Kırşehir için çalışsın. Aday adayları sonunda da adaylar gelişmiş Kırşehir için çaba sarf etsin.

Benim en büyük projem Kırşehirlinin gönlünü, güvenini ve sevgisini kazanmak olacaktır. Kırşehirli sabah kalkıp işine, okuluna, eşine dostuna giderken ve dönerken hayatını zora sokan tüm engelleri ortadan kaldırmak, onları huzurlu bir şekilde evlerine ulaştırmak bizim projemiz. Yani kısaca önce su, yol, trafik, ulaşım ve alt yapı gözden geçirilmelidir. Bu hizmetlerin yanlışı varsa düzeltilmeli, eksiği varsa giderilmelidir. Günlük ihtiyaçları görülmeyen Kırşehirli huzurlu, mutlu ve umutlu olamaz. İşsiz Kırşehirli sağlıklı düşünüp sağlıklı karar veremez. O yüzden temel ihtiyaçlardan sonra üreten bir belediye olacağız. El açan değil üreten bir belediye ve çalışan Kırşehirli olacak.

SEÇİLSEM DE SEÇİLMESEM DE GÜCÜM YETTİĞİNCE KIRŞEHİR İÇİN BİR ŞEYLER YAPMAYA DEVAM EDECEĞİM

İşte bu zaruri ihtiyaçlardan sonra diğer projelerimizi hayata geçirmeyi planlıyoruz. En önemli projemiz temiz ve güvenilir enerjiyle belediyemizin enerji ihtiyacını karşılamak olacaktır. Rüzgâr, jeotermal ve güneş enerjisinin kullanımı en üst seviyelere çıkarılacaktır.

Daha öncede bahsettiğim gibi belediyeye ait bir sağlık tesisi, eğitim tesisi ve ismini sonra açıklayacağım ve birçok kişiye iş imkânı sağlayacak bir tesis kuracağız. Kaynağımız yurtdışında çalışan binlerce öz Kırşehir evlatları olacaktır. Onlarında memleket hasretlerini inşallah bir nebze sona erdireceğiz.

SÖZÜN KISASI BİZ BİLGİ, BECERİ VE TECRÜBEMİZİ KIRŞEHİR’E VERMEK İÇİN KIRŞEHİRLİLERDEN TALİMAT BEKLİYORUZ

Şimdiden tüm aday adaylarına ve aday olacak arkadaşlara başarı diliyorum. Allah iyinin ve çalışkanın yolunu açık etsin.” (Haber: Didem CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com