Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Sahada; Ücretsiz Küpeleme Hizmeti Yapıyor

3 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1608 defa okundu.
Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Sahada;  Ücretsiz Küpeleme Hizmeti Yapıyor

Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Sahada;

Ücretsiz Küpeleme Hizmeti Yapıyor

Damızlık sığır yetiştiriciliğinin temeli olan ıslah çalışmalarının kilit ismi olan ve sağlam adımlarla ilerleyen Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği bakanlığın küpelemenin ücretsiz olma kararı üzerine bakanlıktan herhangi bir ödenek almadan haziran ayında kararını verdiği ücretsiz küpeleme hizmetini sahada aktif şekilde yürütüyor.

Kırşehir’deki en kaliteli spermaları stoğunda barındıran ve yoğun bir suni tohumlama hizmeti veren Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği hayvancılığa yön verirken üreticilerin mağdur olmaması için bütün sığırların kimliklendirilme işlemini ücretsiz olarak yapma kararı aldı.

Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Bülent Ozan açıklamalarında şunları kaydetti; “Hayvancılığın temeli ıslahla koordine şekilde ilerleyen sığırın doğru şekilde kayıt altına alınmasından geçiyor. Doğan her buzağının soy kütüğünün belirli şekilde oluşması hedefini barındıran birlik küpeleme hizmetinin üretici için kimliklendirmeden daha fazlası olduğununun farkında. Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği zor dönemden geçen hayvancılık sektöründe yoğun bir emek harcayarak meydana gelen buzağılarının desteğini tam olarak almak isteyen üreticileri bilgilendirerek ıslah çalışmasının önemine değiniyor. Üretici odaklı olmaktan vazgeçmeyen birlik titizlikle yürüttüğü küpeleme hizmeti ile üreticinin hakettiği desteği almasını sağlıyor. Kaliteli sperma stoğu ile dünya bazında ilklere giren boğalardan doğan buzağıları ilimize kazandıran birlik yeni nesil buzağıların kalitesini kimliğe yansıtarak başarısını tamamlıyor. Birlik sivil toplum kuruluşunun kurulum yönetmeliğinde mevcut olan üyelerine karşı sorumluluğunu layıkıyla yerine getirmektedir. Ancak Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Bülent Ozan üyelerine vermiş olduğu hizmetlere ek olarak kurmuş olduğu iktisadi işletme üzerinden üye dışının sıkıntılarına çözüm üreterek üye olup olmamasını gözetmeksizin kaliteli hizmeti sunmaktadır. Bu devletin asıl emektarı olan köylümüze yönelik çalışmalarını hız kesmeden sürdüren ve gelecek vaat eden birlik üreticilerin en büyük desteği konumunda.” (Haber: Didem CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On