Kırşehir İl Özel İdare personeli aşılandı

18 Haziran 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
272 defa okundu.
Kırşehir İl Özel İdare personeli aşılandı

Kırşehir İl Özel İdare çalışanları, İl Sağlık Müdürlüğünün organizasyonu ile yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşılarını yaptırdı.

İl Özel İdareden yapılan yazılı açıklamada, İl Sağlık Müdürlüğünün uyguladığı program kapsamında sağlık ekibinin aşı uygulaması için kuruma geldiği belirtildi.

Farklı birimlerde görev yapan personelin aşılarını yaptırdığı ifade edilen açıklamada, köylere daha güvenle hizmet götürüleceği kaydedildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, aşı yapan sağlık çalışanlarına ve aşı yaptıran mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

Yılmaz, “İl Özel İdaresi olarak köylerimize yol ve ulaşım, su ve altyapı, temizlik ve imar işleri gibi birçok konuda hizmet eden, sahada çalışan personelimizin hem kendi sağlıkları hem de toplum sağlığı açısından aşılanması bizim için son derece önemlidir.” ifadelerini kullandı.(Haber AA)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On