KIRŞEHİR İÇİN HÜKÜMETİMİZDEN FAYDALANACAĞIZ

1 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
496 defa okundu.
KIRŞEHİR İÇİN HÜKÜMETİMİZDEN FAYDALANACAĞIZ

mikail2(1)

Milletvekili Mikail Arslan 64. Hükümetin gündeminde olan projelerde Kırşehirliler olarak yer alabilmek için çalıştıklarını ifade etii.

Milletvekili Mikail Arslan 64. Hükümetin gündeminde olan projelerde Kırşehirliler olarak yer alabilmek için birlik olup Ankara’da Kırşehir lobisi oluşturulması gerektiğini söyledi. “Bir işadamı gibi önce hayal edip, sonra üzerine inşa etmeliyiz” dedi.

Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan 64. Hükümetin gündeminde olan projelerde Kırşehirliler olarak yer alabilmek için birlik olup Ankara’da Kırşehir lobisi oluşturulması gerektiğini söyledi. “Bir işadamı gibi önce hayal edip, sonra üzerine inşa etmeliyiz” dedi.

 

 

HÜKÜMET PROJELERİNDEN PAYIMIZI ALMALIYIZ

 

Mikail Arslan Kırşehirli Dernekler Federasyonu tarafından düzenlenen İş konseyi toplantısında konuştu.  Arslan  “Şuanda hükümetin gündeminde olan çok büyük projeler var. Bu projelerde yer alabilmeliyiz. Gerek savunma sanayinde, gerek ulaşımda, tarımda, hayvancılıkta yer almalıyız. Birlik olup projelerde kendi lobilerimizi oluşturmamız gerekiyor”

 

YÜREKTEN İNANIYORUM BAŞARABİLİRİZ

 

İş adamı, önce hayal etmekle başlıyor. Sonra bununla ilgili doğal gerçekler neyse ona uygun seçim noktalarından hareketle bunun üzerine bina inşa ediliyor. Burada birlikte olmamızın gereği olan bir projeye kafa yormamız gerekiyor. Hedefimiz ne olmalı, hangi takvim süresince başarmalıyız ve kimin ne görevi olacak bunları tek tek çalışmamız gerekiyor. Yürekten inanıyorum başarabiliriz

 

FEDERASYON OLARAK BİRLİKTELİĞE HAZIRIZ

 

Kırşehir Dernekler Federasyonu Başkanı Hilmi Gökçınar’da  “İş konseyi olarak nitelendirdiğim iş adamları ve siyasetçilerimiz ile yaptığımız projeler Kırşehir’e ekonomik, sosyal güç verecektir. Kırşehirliler olarak Parlamento, iş adamı ve bürokrat üçgenini kurmak zorundayız. Biz Federasyon olarak bu birlikteliğe hazırız” dedi. İş konseyi toplantısına Ankara’da yaşayan Kırşehirli İşadamları, siyasetçiler ve bürokraside görev yapan Kırşehirliler katıldı.
 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN