KIRŞEHİR HALKINDAN ‘BARIŞ PINARI HAREKATI’NA DUALARLA DESTEK

10 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
KIRŞEHİR HALKINDAN ‘BARIŞ PINARI HAREKATI’NA DUALARLA DESTEK

KIRŞEHİR HALKINDAN ‘BARIŞ PINARI HAREKATI’NA DUALARLA DESTEK

Fırat’ın doğusuna yapılan askeri operasyon olarak nitelendirilen Barış Pınarı Harekâtı 9 Ekim tarihinde başladı. Harekâtın başladığını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Twitter’dan duyurdu. Kahraman Türk ordusuna desteklerini göstermek isteyen Kırşehirli vatandaşlar, Türk Silahlı Kuvvetlerine dualarla destek verdi.

“ALLAH, TÜRKİYE’MİZİN YARDIMCISI OLSUN”

Kırşehirli Ahmet Yaman, Türk Silahlı Kuvvetlerine dualar ederek şu açıklamalarda bulundu;

“Anavatan Türkiye’nin kendisine ve dünya barışına yönelik terör tehdidini ortadan kaldırmak, Suriye’de güvenli bölge oluşturmak için düzenlediği ‘Barış Pınarı’ askeri harekâtı başlamıştır. Türk halkı daima ordumuzun yanındadır. Dualarımız Mehmetçiğimiz, ordumuz içindir. Biz başarılı olunacağından Suriye’nin toprak bütünlüğü sağlanarak bölgeye barışın getirileceğinden eminiz. Allah, Türkiye’mizin yardımcısı olsun” ifadelerini kullandı.

“CİDDİYETİNİN HERKES TARAFINDAN KAVRANMASI GEREKİR”

“Allah yar ve yardımcıları olsun. Türkiye Cumhuriyeti tarihinde girişilen en önemli operasyonlardan biri. Ciddiyetinin herkes tarafından kavranması gerekir. Basit kısır, siyasi çekişmelerin bu meseleler üzerinden yapılmaması konusunda Meclisin de hassasiyet göstereceğini umuyorum. Bu milli meseledir. Herkes çelikleşmiş iradesiyle devletinin, ordusunun yanında olmalıdır, olacaktır da. Allah hayırlı uğurlu etsin.” diye konuştu.

“TSK VE DEVLETİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUM”

İlyas Demir, “Hiçbir arkadaşımızın ayağına çakıl taşı gelmesini arzu etmeyiz. Umarım kısa sürede harekât sonuçlandırılır. Hepimizin özlem duyduğu, Türkiye’nin güvenliğinin sağlandığı, kimsenin tehdit altında hissetmediği, tüm dünyaya adaleti, hukuku, insanlara olan saygısını gösteren anlayış içinde bu harekatın başarılı geçmesi dileğiyle TSK ve devletimize başarılar diliyorum. Allah onların yanında olsun.”

“KAHRAMAN ORDUYU SEN MUZAFFER EYLE ALLAH’IM”

Nilüfer Duman, “Allah’ım, ÜMMET ve MİLLET derdi ile dertlenip, yollara düşen bu KAHRAMAN ORDUYU sen muzaffer eyle Allah’ım. Kutlu Muhammet ordusu MEHMETÇİK, 3 bölgeden kara operasyonuna başladı. Rabbim ayaklarına taş değdirmesin, onları muzaffer eylesin. La Galibe İllallah.”

“EY YARININ ŞEHİTLERİ! SELAM SİZLERE!”

Atilla Artık, “Selam şanlı mazimize! Selam yarına!

Selam zafer ordusunun silahlarına!

Ey geçmişin yiğitleri! Selam sizlere!

Ey yarının şehitleri! Selam sizlere!

Bölgenin huzura kavuşması için, ülkemin milliyetçisi, sınırlarımızın güvenliği için ordumuzun duacısıyım. Bağımsız Türkiye namusumdur. Allah vatanımı ve evlatlarını korusun.”

“AYAKLARINA TAŞ AİLELERİNİN GÖZÜNE YAŞ DEĞDİRMESİN”

Mesut Korkmaz, “Bir kutlu müjde var sabaha

Kavuşur bu millet bahara

Bu kutsal dava hep sürecek

Bin yıllık umudun eseri

Alsancak altında birlikte Türkiye

Fırat’ın Doğusunda başlayan Barış harekatında Türk silahlı kuvvetlerimizin Allah yar ve yardımcısı olsun… Ayaklarına taş Ailelerinin gözüne yaş değdirmesin. Bir an önce görevlerini tamamlayıp dönmelerini nasip eylesin Allah’im. Türk Milleti Onlarla Gurur Duyuyor.” Dediler.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com