“KIRŞEHİR HALKINA YAKIŞAN BİR SÜREÇ YAŞANMIŞTIR”

5 Nisan 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
52 defa okundu.
“KIRŞEHİR HALKINA YAKIŞAN BİR SÜREÇ YAŞANMIŞTIR”

“KIRŞEHİR HALKINA YAKIŞAN BİR SÜREÇ YAŞANMIŞTIR”

İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, “Bilindiği üzere 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerine CHP-İYİ Parti, Millet İttifakı çatısı altında Kırşehir Belediye Başkanlığı seçimine kamuoyunun takdirini ve sevgisini kazanmış Sn. Selahattin Ekicioğlu’nun adaylığında girilmiş, güzel, uyumlu bir çalışma sürecinin ardından 31 Mart günü yapılan seçimde parti ayrımı gözetmeksizin hemşerilerimizin teveccühü ile seçim sonucunda başarıya ulaşılmıştır.”

“KIRŞEHİR HALKINA YAKIŞAN BİR SÜREÇ YAŞANMIŞTIR”

“Seçim çalışmaları sürecinde hemşerilerimizin gösterdiği yakın ilgi ve alaka, farklı siyasi partiler arasında yaşanan tatlı, dostane rekabet ve seçim sürecinin olaysız tamamlanması takdire şayandır. Kırşehir halkına yakışan bir süreç yaşanmıştır.”

“TÜM KIRŞEHİR HALKININ TAKDİR VE SEVGİSİNİ KAZANACAĞINA İNANCIMIZ TAMDIR”

“Belediye Başkanımız Sn. Selahattin Ekicioğlu’nun Kırşehir halkına layık olduğu hizmetleri sunmak için eşitlik, adalet, şeffaflık, katılımcı yönetim ilkeleri çerçevesinde var gücüyle çalışarak tüm Kırşehir halkının takdir ve sevgisini kazanacağına inancımız tamdır. Seçim sürecinin huzur ve sükun içerisinde geçirilmesinde katkılarını gördüğümüz başta Kırşehir Valiliği olmak üzere kurum ve kuruluşları ile güvenlik birimlerinin tüm personeline şükranlarımızı sunar, başarılarının devamını dileriz. Önceki belediye yönetimine de geçmiş hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.”

Başkan Göçen, “Verdikleri destekten dolayı başta CHP ve İYİ Parti İl ve İlçe yönetici ve üyeleri, kadın ve gençlerimiz başta olmak üzere görev alan tüm arkadaşlarıma, yine parti aidiyeti gözetmeksizin oy vererek bizi güçlendiren seçmenlere, sesimizi kamuoyuna paylaşmamıza vesile olan basın mensuplarına ve Kırşehirli tüm hemşerilerime canı gönülden teşekkür eder, saygı ve sevgilerimi sunarım”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com