KIRŞEHİR HAKKI GÖÇEN’İ ANDI

28 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
712 defa okundu.
KIRŞEHİR HAKKI GÖÇEN’İ ANDI

foto-2-copy

19 Temmuz 2015 Pazar günü kaybettiğimiz Kırşehir eski Belediye Başkanı Hakkı Göçen, ölümünün 40’ıncı gününde Bağbaşı Mahallesi’ndeki evinde dün dualarla anıldı.

 

Kırşehir halkı 19 Temmuz 2015 Pazar günü vefat eden Kırşehir eski Belediye Başkanı Hakkı Göçen’i ölümünün 40. gününde dualarla andı.

Göçen’in Bağbaşı Mahallesi’ndeki evinde gerçekleştirilen anmaya yüzlerce seveni katıldı. Göçen ailesi konuklara helva ikramında bulundu.

Göçen’i anmaya gelen konuklar Göçen’in hizmetlerinden, yaşantısından, dürüstlüğünden söz ederek, andı.

Ailesi adına oğlu Müfit Göçen, yaptığı açıklamada, “Babamın rahatsızlığı sırasında çok büyük ilgi ve alakalarını gördüğümüz Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Prof. Dr. Ayhan Karabulut’a, hemşehrimiz Yrd. Doç. Dr. Mümtaz Dadalı’ya, intaniye servisi doktorlarına ve hemşirelerine ve özellikle Kırşehir Belediye Başkanımız Yaşar Bahçeci’ye tüm programlarını iptal edip Belediye önündeki törene katılması, buradaki konuşmaları, evimize gelerek acısını paylaşmasına, Kırşehir eski Milletvekillerine, yeni Milletvekili Prof. Dr. Cemil Yıldırım Türk ve Salih Çetinkaya’ya, siyasi partilerin başkan ve yönetim kurulu üyelerine, eski Belediye Başkanlarına, TSO Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı, oda başkanlarına ve yönetim kurulu üyelerine, ayrıca babamın değerli dostlarına, akrabalarımıza, komşularımıza ve tüm kadirşinas Kırşehir halkına bir kere daha teşekkürlerimizi sunmayı borç biliriz” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN