KIRŞEHİR, GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI’NA ÇIKARTMA YAPIYOR

9 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2791 defa okundu.
KIRŞEHİR, GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI’NA ÇIKARTMA YAPIYOR

 

 

IMG_3544 (1)Milletvekilleri Mikail Arslan, Salih Çetinkaya, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli Kırşehir’de tarım ve hayvancılık sektörünün önde gelenleriyle birlikte Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’na adeta bir çıkartma gerçekleştirecek.

 

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nda gerçekleştirilecek olan toplantıya vekiller, belediye başkanı ve Ak Parti İl Başkanı’nın yanı sıra Tarım İl Müdürü Kenan Şahin, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Yavuz, Meclis Başkanı Süleyman Kaya, Kırmızı Et Üreticiler Birliği Başkanı Ömer Güzel ve sektörün önde gelen temsilcileri katılacak.

 

Vekiller Dersine Çalıştı, Dosya Kabarık

 

Gıda Tarım ve Haycancılık Bakanı Faruk Çelik ile yapılacak toplantıda Kırşehir’i ilgilendiren bir çok kritik mesele görüşülecek. Konuya ilişkin olarak Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya yaptıkları açıklamada “Kırşehir için tarımın ve hayvancılığın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bizim petrolümüz tarımdır, doğalgazımız hayvancılıktır. Bu potansiyelin kıymetini bilmeliyiz. Kırşehir’de daha verimli bir yapıyı nasıl kurabiliriz buna kafa yormalıyız. Uzun zamandır bu alanda yaptığımız çalışmaları yarın Sayın Bakanımıza arz edeceğiz ve haynacılık sektöründeki vatandaşlarımıza müjdeli haberler ile dönmeyi planlıyoruz.” dediler.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN