Kırşehir Gençlik Spor İl Müdürlüğünde Bayramlaşma yapıldı

10 Ekim 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
313 defa okundu.

DD5_8929Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzün  çok amaçlı toplantı ve konferans  salonunda bayramlaşma töreni gerçekleştirildi.

Bayramlaşma törenine şube müdürleri, antrenörler ve idari personeller katılırken, törende konuşma yapan İl Müdürü Şaban GÜNEŞ, “Bayram sevinç ve neşe günü demektir.

Her milletin milli günleri, tarihi hatıralarını içeren bayramları vardır.

Dini bayramlarımız, temel anlamda dini duygu ve şuurun sosyal hayatta tazelenmesidir.

Toplumsal huzur ve barışın temelini oluşturan yardımlaşma ve dayanışma ruhunun canlı tutulmasına vesile olan bayramlaşma, sevgi, saygı, ikram ve hediyeleşme gibi erdemlerimiz bizi hep diri tutan değerlerimizdir.

Bu vesile ile bütün personellerimizin bayramını tebrik ediyor, fedakâr çalışmalarınızdan dolayı teşekkürlerimi bir kez daha belirtmek istiyorum.

Yüce Allah’tan nice bayramlarda hep birlikte birlik beraberlik ve huzur içinde geçirmemizi nasip etmesini temenni ediyorum.”dedi.

İl Müdürümüz Şaban GÜNEŞ ’in konuşmanın ardından personellerle  bayramlaşma törenine geçildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On