Kırşehir Emniyetinden ‘Sporla Yaşıyorum’ projesi

25 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
80 defa okundu.
 Kırşehir Emniyetinden ‘Sporla Yaşıyorum’ projesi

 Kırşehir Emniyetinden ‘Sporla Yaşıyorum’ projes

– Kırşehir Emniyet Müdürlüğü, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekiplerince hazırlanan ‘Sporla Yaşıyorum’ projesi hayata geçti.
Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, tarafından hazırlanan proje ile çocuk ve gençlerin kişisel ve sosyal gelişimleri, sosyal gelişimlerinin yanı sıra topluma faydalı bireyler olarak yetişmeleri hedefleniyor.

Lisanslı sporcular yetiştirmek amacıyla 7-14 yaş gurubu erkek ve kız öğrencilere 1 yıl sürmesi planlanan taekwondo kursu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Cacabey Gençlik Merkezinde verilecek.


Kendine güvenen ve aidiyet duygusunun gelişmesi ve çocukların becerilerinin arttırılması ise güdülen temel hedefler arasında yer alıyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On