KIRŞEHİR EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN OKUMA YAZMA KURSU

20 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
275 defa okundu.
KIRŞEHİR EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN OKUMA YAZMA KURSU

thumbnail_1-9

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü“ Eğitimin Devamlılığına Engel Yoktur” Projesi Kapsamında Okuma Yazma Kursu Düzenleyecek”

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce yürütülmekte olan “Eğitimin Devamlılığına Engel Yoktur” Projesi faaliyetlerine devam edilmekte olduğu belirtildi.

Emniyet Müdürlüğünden konu hakkında yapılan açıklamada:”Proje Kapsamında 35 Bedensel Engellimizin katılımı ile Yüksek Okula geçiş ve EKPSS kursu düzenlenerek tamamlandı, Engellilerimizin düzenlenen bu kurstan sonra girmiş oldukları sınavlarda başarı göstererek yüksekokula ve kamu kurum ve kuruluşlarına yerleştirilmiştir.

Projemizin ikinci aşaması olan okuma yazma bilmeyen veya okuma yazması olup sertifikası olmayan vatandaşlarımıza yönelik Halk Eğitim Müdürlüğü ile birlikte 1. Kademe 120 saat Okuma ve Yazma kursu düzenlenecektir.

Okuma ve yazma bilmeyen başta engelli vatandaşlarımız olmak üzere tüm vatandaşlarımız Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğümüze müracaat ederek kayıt yaptırabilirler.

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü olarak suçla mücadelenin yanında, sosyal sorumluluk projeleri ile de vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edecektir.” ifadeleri kullanıldı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN