Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Oto ve Motosiklet Hırsızlarına Rahat Vermiyor

5 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
477 defa okundu.
Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Oto ve Motosiklet Hırsızlarına Rahat Vermiyor

Kirsehir'de huzur operasyonu

 

Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık ve Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri yapmış oldukları operasyonda oto hırsızlığı ve motosiklet hırsızlığı yapan iki şahsı suçüstü yakaladı.

Emniyet ekiplerinin devriye görevlerini ifa ettikleri sırada, durumlarından şüphelenilen iki şahıs, bir aracın bagaj kısmına motosiklet yüklemeye çalıştıkları görülmesi üzerine olaya müdahale ederek Suça Sürüklenen Çocuk Ü.Ş. ve M.K. isimli şahısları suçüstü yakalandı. Şüphelilerin çaldığı aracın Renault Toros marka araç olduğu tespit edilerek sahibine ulaşılmış ve araç sahibine teslim edildi. Ayrıca yapılan araştırmalarda Suça Sürüklenen Çocuk Ü.Ş.’in il merkezinde bir müştekiye ait motosikleti çaldığı, aynı zamanda  Ü.Ş. ile M.K. nın yine il merkezinde bir müştekiye ait aracı çaldıkları tespit edilmiş ve araç Aksaray ilinde bulunmuştu.

Suça Sürüklenen Çocuklar Ü.Ş. ile M.K. isimli şahısların , toplam iki ayrı oto hırsızlığı ile 2 ayrı motosiklet hırsızlığı olayını gerçekleştirdikleri tespit edilerek adli mercilere sevk edildikten sonra tutuklanarak Kırşehir Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN