Kırşehir Emitt Fuarına Hazır

19 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
202 defa okundu.

thumbnail_EMÄ°TT 126-29 Ocak 2017 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Beylikdüzü fuar alanında 21. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) düzenlenecek.

Kırşehir Valililiği tarafından yapılan açıklamada: “Anılan fuar, ülkemiz turizminin çeşitlendirilmesi, sahip olduğumuz turizm değerlerinin tanıtılması, ülkemizin uluslararası turizm trafiğinin yönlendirildiği bir merkez haline getirilmesi ve iç pazarın harekete geçirilmesi açısından önemli bir fırsattır.

Ahiler Kalkınma Ajansının katkılarıyla, Valiliğimiz ve Kırşehir Belediye Başkanlığı’nca ortaklaşa açılacak olan standımızda, Kültür ve Turizm Bakanlığımızın “Home of” konsepti kullanılarak, Unesco’nun Geçici Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Ahi Evran-ı Veli Külliyesi ve Cacabey Gökbilim Medresesi ile Dünyada höyük şeklinde yapılan ilk ve tek müze olan Kaman Kalehöyük Arkeoloji Müzesi, Japon Anadolu Arkeoloji Enstitüsü ve Japon Bahçesi, Seyfe Gölü Kuş Cenneti, İç Anadolu’nun denizi olarak bilinen Hirfanlı Baraj Gölü, Yeraltı Şehirleri ve kaplıcalarıyla, kültür, inanç, sağlık ve doğa turizmine hitap eden ilimiz bir destinasyon olarak turizm profesyonelleriyle buluşacaktır. Ahi Evran-ı Veli Külliyesi konseptinin uygulanacağı standımıza led ekran yerleştirilerek ilimizin sahip olduğu değerlerin tanıtım videolarının sunumu ile yöresel lezzetlerimizin (Pekmez, Kaman Cevizi, Cemele Biberi, Kuru meyve vs.) ve ilimize ait turistik değer taşıyan Onyx hediyelik eşyaları ile tuzdan yapılan çeşitli hediyelik eşyaların tanıtımının yapılması ve çeşitli tanıtım materyallerinin dağıtılması sağlanacaktır. Fuar alanı içinde belirlenen bir sahnede Kırşehir türküleri, Müdürlüğümüze bağlı Ustalar Müzik ve Oyun Topluluğu’nca seslendirilecektir. Standımızın temel hazırlıkları İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüzce tamamlanmış olup, 26-29 Ocak 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan EMITT fuarında, turizm profesyonelleri ile bir araya gelinmesi hedeflenmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” ifadeleri kullanıldı.

VALİLİK BASIN BÜROSU

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On