KIRŞEHİR EMİTT FUARI’NA HAZIR!

24 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
596 defa okundu.
KIRŞEHİR EMİTT FUARI’NA HAZIR!

Kırşehir, Tarihi Eserlerini Ve Yetiştirdiği Ürünlerini Türkiye’ye Ve Dünyaya Tanıtacak

KIRŞEHİR EMİTT FUARI’NA HAZIR!

Kırşehir, Tarihi Eserlerini ve Yetiştirdiği Ürünlerini Türkiye’ye ve Dünyaya Tanıtacak.

  1. Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), 25-28 Ocak tarihleri arasında Beylikdüzü TUYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacak.

Fuarda, Kırşehir’in tuzu, Cemele’nin biberi, Kaman’ın cevizi ve kolonyası, kuru meyvesi, tuzdan ve onixs taşından yapılmış hediyelik eşyalar, ahşap hediyelik eşyalar, tasarım takıları, Kırşehir’in pekmezinin tanıtımı yapılacak. Aşıkpaşa, Cacabey, Ahilik, Seyfe Gölü, Çağırkan Müzesi, yeraltı şehirleri, bozlak türküleri, Neşet Ertaş başta olmak üzere Kırşehir’in ozanları tanıtılacak. Turizm sektörünün uluslararası buluşma noktası olan EMITT Turizm Fuarı’nda İç Anadolu’nun incisi Kırşehir de Türkiye ve dünyaya tanıtılacak. Kırşehir Aydemir Müzik Evi, Kırşehir Belediye Başkanlığı, Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Kırşehir Takı ve Tasarımı’nın katılacağı fuarda, her yıl olduğu gibi bu yıl da Kırşehir’in tanıtımı en iyi şekilde yapacak. Kırşehir, geçen yıl düzenlenen EMİTT Fuarı’nda “En İyi Tanıtım” ödülünü almıştı. 22. Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’na İstanbul’da ve diğer illerde bulunan tüm Kırşehirlileri de davet eden Kırşehir Valisi Necati Şentürk ve Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir tanıtımının çok önemli olduğunu açıkladılar. Öte yandan 25-28 Ocak tarihleri arasında açık olacak 22. Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’na katılım talebinin geçen yıla göre yüzde 25 arttığı bildirildi. İstanbul’da Beylikdüzü TÜYAP Fuar Merkezi’nde yapılacak olan fuarı organize eden İngiltere kökenli ITE bünyesindeki EUF-E Uluslararası Fuarcılık’tan yapılan yazılı açıklamada, 22. Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda 80’in üzerinde ülkeden 5 bin firma ve markanın bir araya getirilmesinin hedeflendiği bildirildi. Açıklamada fuar süresince düzenlenecek olan Hosted Buyer (davetli tur operatörü) Programı’na bu yıl Asya, Avrupa, Uzakdoğu, Latin Amerika dahil 81 ülkeden 550 davetli tur operatörü katılacağı program ile uluslararası alanda yeni satın alma, iş geliştirme, yeni iş ve işbirliği fırsatları oluşturulacağı ve EMITT’te 70 binden fazla ziyaretçinin ağırlanacağı belirtildi.

Haber Merkezi

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On