Kırşehir’ De Sürücü Kursları Dernekleşti

22 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
494 defa okundu.
Kırşehir’ De Sürücü Kursları Dernekleşti

2c3c6106-74f3-4aa4-a2a1-13e1e32b0bdaKırşehir’ de 6 Sürücü Kursu Bir Araya Gelerek “ Kırşehir Sürücü Kursları Derneği “ Adı Altında Birleşti

Her iş kolunda olduğu gibi sürücü kurslarında da arz talep dengesi bozuldu. Kırşehir nüfusuna oranla çok sayıda sürücü kursu açılınca, dernekleşme ihtiyacı doğdu ve 8 sürücü kursu olan Kırşehir’de 6 kurs bir araya gelerek “ Kırsehır Sürücü Kursları Derneği “ adı altında birleşti.

Dernek başkanlığına, Kırşehir Sürücü Kursundan Fatih Akyol gelirken Yönetim Kurulunu İse Ahi,Arzum,Semih Aktan, Lider ve Metehan Sürücü Kursları yöneticileri oluşturdu.

Sürücü Kursları Dernek Başkanı Fatih Akyol “ Gayemiz sürücü kurslar arasındaki diyalogu geliştirmektir. Tüm sürücü kurslarının değişen ve gelişen çağımıza ayak uydurmasını sağlamak , değişen yönetmeliğe uyulmasını sağlamak , yönetmeliklere uymayan arkadaşlarımızı milli eğitim müdürlüğüne söylemek ,sonuç alınmaz ise bakanlığa konuyu taşımak ve en önemlisi Kırşehirli hemşerilerimize daha iyi ve kaliteli sürücü eğitimi verebilmektir” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On