KIRŞEHİR DE 29.AHİLİK HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI

23 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
259 defa okundu.
KIRŞEHİR DE 29.AHİLİK HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI

DSC_706829. Ahilik Haftası Anıt Meydanında Düzenlenen Açılış Töreni İle Kutlamaları Başladı
29. Ahilik Haftası kutlamaları anıt meydanında düzenlenen açılış töreni ile başladı.
Törenin açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ahiliğin Türkiye ile birlikte Kırşehir’in en önemli değeri olduğunu söyledi. Bahçeci, “Bizim geleceğimizi şekillendirmek büyük Türkiye idealini hayata geçirmek adına Ahiliği yeniden ayağa kaldırmamız Ahiliği her alanda yaşanan yaşatılan bir değer olarak tekrar şekillendirmemiz çok önemli diye düşünmekteyiz. Bu manada Ahi Külliyesi ile birlikte Ahilik de kutlamalarda bir boyut değiştirmeye başladı.” dedi.
Gümrük ve Ticaret Bakanlığının katkıları ile organize edilen programda konuşan Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Çiftçi, ise esnafa gerekli değer ve önemin verilerek AVM’ler karşısında esnafın korunacağını ifade etti.
Bakan Yardımcısı Çiftçi, “Bizim milletimiz, ‘insanların en hayırlısı insanlara en faydalı olandır.’ Hadis-İ Şerifini hayat düsturu haline getirmiştir. Anadolu coğrafyasında bir medeniyet projesi olarak insanlığa sunulan Ahilik, gönül coğrafyamızda yer ederek sevgi ve kardeşliğin odağı olmuştur. Kapını ve sofranı açık tut anlayışını varlık nedeni sayan insanların yanında yer alarak gerçek bir ahi toplumu olduğunu ispat etmiştir.” ifadelerini kullandı.
Saygı duruşu ve istiklal marşından sonra gerçekleştirilen kortej yürüyüşünün ardından anıt meydan da program Kırşehir Belediyesi Mehteran ekibinin gösterisi ile devam etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On