KIRŞEHİR ‘ÇETİNKAYA’ DİYOR

27 Mayıs 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
337 defa okundu.
KIRŞEHİR ‘ÇETİNKAYA’ DİYOR

DSC_5030

Ak Parti’nin Nasuhdede ve Aşıkpaşa coşkusu. Gittiği her yerde sevgi seliyle karşılaşan Milletvekili adayı Av. Salih Çetinkaya durmak, yorulmak bilmiyor.

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Ak Parti, Nasuhdede ve Aşıkpaşa Mahallelerinde açık hava toplantısı yaptı.
Toplantıya, Ak Parti Kırşehir Milletvekili adayı Av. Salih Çetinkaya, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Şahin ve Ak Parti üyeleri katıldı.
Gittiğimiz her mahallede büyük bir coşku ile karşılaşıyoruz diyen Av. Salih Çetinkaya, “Seçimlere 13 gün kala coşkunun artması ve hız kesmemesinden anlıyorum ki, Kırşehir’in köyleri, Kırşehir’in beldeleri, Kırşehir’in mahalleri AK Parti’yi istiyor. Gittiğimiz her yerde büyük bir teveccüh var. Bu parayla pulla satın alınacak bir şey değil. Bu gönülden gelen bir sevda. Sizin bu sevdanız bizleri hizmet yolunda şevklendiriyor. O kadar yer geziyoruz ki, inanın ne yorulma ne usanma var. Çünkü sevdanız bizim sevdamız. Sevdamız Kırşehir. Sevdamız Türkiye. Nasip olursa size ve ülkeme hizmet etmek bana onur verecek. Ankara’da bir eviniz daha olacak. Salih kardeşinizin meclisteki makamı sizin makamınız olacak. Desteklerinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” özdeyişinde bulunarak haklı gururunu dile getirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN