Kırşehir Canlı Hayvan Pazarı koronavirüs nedeniyle geçici süreyle kapatıldı

19 Mart 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
83 defa okundu.
Kırşehir Canlı Hayvan Pazarı koronavirüs nedeniyle geçici süreyle kapatıldı

Kırşehir Canlı Hayvan Pazarı’nda faaliyetler, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı alınan önlemler kapsamında ikinci bir emre kadar geçici süreyle kapatıldı.

Kırşehir Ticaret Borsası’ndan yapılan açıklamaya göre, Kırşehir Canlı Hayvan Pazarı’na Türkiye’nin 25-30 ilinden yoğun şekilde hayvan girişi olması, alıcılarla satıcıların yakın temasta bulunması nedeniyle Kırşehir Hayvan Sağlığı Komisyonunca tedbir alındı.

Açıklamada, “Borsamıza ait Canlı Hayvan Pazarı, koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında ikinci bir emre kadar geçici süre ile kapatılmıştır. İnsan sağlığının her şeyden önemli olduğu ve hastalıkların yayılmasının önlemesi amacı ile alınan bu karar, ilgili tüm üyelerimize, paydaşlarımıza ve halkımıza saygıyla duyurulur.” ifadeleri kullanıldı.

İç Anadolu Bölgesi’nin önemli hayvan satış merkezlerinden Kırşehir Canlı Hayvan Pazarı’na, her pazar günü 3 bin ila 3 bin 500 büyükbaş, yaklaşık 4 bin de küçükbaş canlı hayvan girişi yapılıyor.

Haber AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On