Kırşehir Belediyespor’da para krizi 

11 Nisan 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
37 defa okundu.
Kırşehir Belediyespor’da para krizi 

Kırşehir Belediyespor’da para krizi 

Spor Toto 3. Lig 2. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Kırşehir Belediyespor’da oyuncular alacakları primlerin ödenmemesi nedeniyle antrenmana çıkmıyor.
Edinilen bilgiye göre oyuncular, mevcut kulüp başkanının istifası sonrası oluşan belirsizliği gerekçe göstererek antrenmana çıkmama kararı aldı. Eski kulüp Başkanı Veli Şahin’in kongre sürecini başlattığı Belediyespor takımında şampiyonluk mücadelesi veren oyuncular belirsizliğin kalkmasını bekliyor. Oyuncu ve teknik heyetin, mahalli idareler seçimleri sonrası başkan değişimi ile birlikte geçmişe dönük alacaklarını ve primlerini yöneticilerden talep ettiği bildirildi.
Kırşehir Belediyesi’nin ise kulübe kongre sürecini takip etmesi ve geçmişe dönüş borçların çıkarılması için bir görevli tayin ettiği bilgisine ulaşıldı. Takımda başlayan kongre süreci ile birlikte kaynak oluşturularak takıma gerekli desteğin sunulması hedefleniyor. Kırşehir Belediyespor, 3. Lig 2. Grup’ta kalan 4 maçına lider olarak çıkacak. Oyuncuların antrenmana çıkmamasına taraflarda sosyal medya hesaplarından tepki gösteriyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com