Kırşehir Belediyespor’a sponsor desteği

5 Nisan 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
399 defa okundu.
Kırşehir Belediyespor’a sponsor desteği

Kırşehir Belediyespor’a sponsor desteği

2. Lig Kırmızı Grupta yer alan Kırşehir Belediyespor, sponsorluk anlaşması imzaladı.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamaya göre, Geri Dönüşüm Değerli Metal ve Madencilik AŞ ile kulüp arasında, sezon sonuna kadar 7 maçlık forma sponsorluk sözleşmesi imzalandı.

Kulüp binasında yapılan sponsorluk imza töreninde konuşan Kırşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mustafa Bulut, ligde kalan 7 maç için sponsorluk kapsamında 53 bin liralık ücret alınacağını belirtti.

Kırşehir Belediyespor’a destek olmak amacıyla Ankara’dan gelerek sponsor olan Kırşehirli iş insanı İrfan İlhan’a teşekkür eden Bulut, “Yapılan desteğin şehrimizde ve farklı illerdeki hemşerimize, diğer iş insanlarına örnek olmasını temenni ediyorum. Ayrıca Kırşehirliler Derneği Gençlik Kolları Başkanı Yasin Çalışkan’a da katkıları için teşekkür ederiz.” diye konuştu.

İş insanı İrfan İlhan ise “Kırşehir Belediyespor bu şehrin ve tüm Kırşehirlilerin yegane takımıdır. Takımımız şehrimizin ülkemize açılan bir gönül kapısıdır. Bu yüzden biz de Ankara’dan geldik, bir nebze de olsa katkı sağladıysak, destek olduysak bizlere ne mutlu. Bundan sonraki sezonlar da yine takımımızın maddi manevi yanında olacağız.” ifadelerini kullandı.(AA)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On