Kırşehir Belediyespora Kutlama Mesajları Devam Ediyor

25 Nisan 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
334 defa okundu.
Kırşehir Belediyespora Kutlama Mesajları Devam Ediyor

Kırşehir Belediyespora Kutlama Mesajları Devam Ediyor

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 1. Kademe 3.lig Play-Off yükselme müsabakasında Cumartesi günü Osmanlı Stadyumunda Kırşehir Belediyespor, Nevşehirspor Gençlik Spor’u Tugay Tiryaki’nin 11. Dakika da attı gol ile uzatmalar sonunda 1-0 mağlup edip Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig’e çıktı.

Kırşehir Belediyesporun elde ettiği bu galibiyetin ardından tebrik meajları gelmeye devam ediyor.

İlk Olarak Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci maçın ardından yaptığı açıklamada Kırşehir Belediyespor’un şampiyonluk sevincini ve 3. Lig’e çıkma başarısında şu sözlere yer verdi;  “Zafer inananlarındır diyerek çıktığımız şampiyonluk yolunda Nevşehirspor’u 1-0 mağlup ederek adını altın harflerle 3. Lig’e yazdıran Kırşehir Belediyespor’umuzun daima yanında olan değerli hemşerilerimizi, muhteşem taraftarlarımızı, teknik kadromuzu, futbolcularımızı, verdiğimiz her görevi başarıyla gerçekleştirdiği gibi kulüp başkanlığını da en güzel şekilde yapan Veli Şahin başkanımıza, şehrimize yaptığı büyük eserler ve hizmetlerin yanında bir de şampiyonluk yaşatan Belediye ekibimizi ve emeği geçen herkesi canı gönülden tebrik ediyor, 3. Lig’de başarılar diliyorum” dedi.

HACI TURANDAN “TEŞEKKÜR MESAJI”

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı  ve 22. Dönem Kırşehir Milletvekili Hacı Turan, Kırşehir Belediyespor’un 3. Lig’e yükselmesi nedeniyle yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi, “Bölgesel Amatör Ligde şampiyon olup 3. Lig’e yükselme maçında da galip gelerek tüm Kırşehirlilere büyük bir sevinç ve gurur yaşatan, sporda ve futboldaki özlenen heyecanı hemşerilerimize tekrar aşılayan Kırşehir Belediyespor’un tüm futbolcularını, kulüp başkanımız Veli Şahin ile bu başarı hikayesinde emeği geçen herkesi ayrıca takımlarını her durumda destekleyen taraftar gruplarımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. Bu güzel hikayedeki eksik olan şampiyonluk için teşekkürler.” Dedi.

İL MÜDÜRÜ EMRE ASLAN’DA BU ZAFERİ, UNUTMADI

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan, Kırşehir Belediyespor’un 3. Lig’e yükselmesi nedeniyle yaptığı açıklamada, “Beklenen özlem ve beklenen hasret artık sona erdi. Temsilcimiz Kırşehir Belediyespor 3. Lig Play-Off yükselme maçında Nevşehirspor’u uzatma dakikalarında bulduğu gol ile 1-0 mağlup ederek 3. Lig’e çıkma başarısı elde etti. Kırşehir Belediyespor yöneticilerini ve futbolcularını tebrik eder, 3. Lig yolunda Kırşehir Belediyespor’a başarılar dilerim” dedi.

(Nurten CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN