Kırşehir Belediyespor, Üst Sıraları Hedefliyor

29 Kasım 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
68 defa okundu.
Kırşehir Belediyespor, Üst Sıraları Hedefliyor

Çelik, yazılı açıklamasında, Kırşehir Belediyespor’un sahasında oynadığı Ankara Demirspor maçındaki performansından dolayı takımı tebrik ettiğini belirtti.

Kırşehir Belediyespor’un lig başlarken belirledikleri hedeflerinin şu an uzağında olduğunu ancak takımdaki birlik ve beraberliğin sürdürülerek galibiyet serisi yakalamak istediklerini vurgulayan Çelik, şunları kaydetti: “Ankara Demirspor ile oynadığımız maçın 15. dakikasından sonra neredeyse maç bitimine kadar tek kale oynadık. Yoğun tempo ve istekli oyunumuza rağmen 1-1 berabere kalarak, maçtan maalesef bir puan aldık. Maçta şans yanımızda değildi. Diğer taraftan da yediğimiz gol öncesi ofsayt vardı, ofsayt verilmeyip pozisyonun devam ettirilmesiyle maalesef gol yedik. Bazen çok iyi oynuyoruz ama hak etmediğimiz şekilde puanlar kaybediyoruz. Ne yazık ki bunlar futbolun içinde var. Takımın oynadığı oyundan son derece memnunuz. Takımda birlik ve beraberliğin sürmesi için çalışıyoruz. İlerleyen haftalarda takımımızın layık olduğu yere geleceğinden kimsenin endişesi olmasın. Galibiyet serisi yakalayarak, en kısa sürede üst sıralara geleceğiz.” (AA)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On