Kırşehir Belediyesi’nden şehit ailelerine destek

31 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
468 defa okundu.
Kırşehir Belediyesi’nden şehit ailelerine destek

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şehit aileleri için yapılan büfelerle ilgili bilgiler verdi.

Kırşehir Belediyesi'nden şehit ailelerine destekKırşehir Belediyesi şehit ailelerine ilimiz Cacabey Meydanı’nda yapımı biten büfelerden birini Kırşehir Şehit  Aileleri derneğine tahsis ederken biz her zaman herkese eşit hizmet anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz dedi.

Kırşehir Belediyesi yapımında sona yaklaşılan Cacabey Meydan’ında yaptığı büfelerden birini Kırşehir Şehit Aileleri Derneği’ne tahsis etti.

Cacabey Meydan’ında yapılan büfelerden biri şehit ailelerine tahsis ederek onlara ek bir gelir sağlayacağını kaydeden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Biz her zaman herkese eşit hizmet anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ben demeden biz bilinciyle hareket etmeye çalışıyoruz. Vatanımız için canlarını hiç düşünmeden feda eden şehitlerimizin aileleri bizim için çok kıymetli. Biz de onların birer evladı olarak onlara sahip çıkıyoruz. Belediyemizin yapmış olduğu Cacabey Meydanında bir işletmemizi şehit ailelerimize tahsis ettik. Bu karar Belediye meclisinde oy birliğiyle alınan bir karardır. Devletimiz de her zaman şehit ailelerinin ve gazilerin hem maddi hem manevi olarak yanlarında. Biz de Kırşehir Belediyesi olarak her zaman sizin yanınıza ve emrinizdeyiz. Çünkü sizler, bizlere şehitlerin birer emanetisiniz. Biz de onların bir evladı olarak böyle bir destek yapmaya devam edeceğiz.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN