KIRŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN DİŞ TARAMASI

20 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
212 defa okundu.
KIRŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN DİŞ TARAMASI

tarama1Kırşehir Belediyesi tarafından Diş Sağlığı Haftası nedeniyle çocuklara diş taraması yapıldı.
Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi, Diş Sağlığı Haftası nedeniyle Diş Hekimi Şebnem Müge Şahin’i davet ederek kurslara katılan çocuklara diş sağlığı semineri verildi.
Diş Hekimi Şebnem Müge Şahin tarafından verilen seminere Aile Yaşam Merkezi’nde kursa gelen kursiyer çocuklar ve çocukların aileleri katılımda bulundu.
Seminerde diş sağlığının önemi hakkında sunum yapan Şahin, sonra tek tek diş kontrolü yaptı. Seminerin sonunda çocuklara diş fırçası ve diş macunu hediye edildi.
Diş Sağlığı Haftası nedeniyle çocukların bilgilendirilmesi amacıyla diş doktoru tarafından seminer düzenleyerek çocukları diş sağlığı ile bilgilendirdiklerini belirten Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Çocuklarımızın, hanımlarımızın ve gençlerimizin her konuda bilgilendirilmesi için Aile Yaşam Merkezi ve Gençlik Merkezimizde sağlıkla ilgili seminerlerimiz devam ediyor. Sağlıklı dişler, sağlıklı gülüşlere sahip olmak için çocuklarımızın küçük yaşlarda bilinçlendirilmesi çok önemli. Bizler de Kırşehir’de her alana yatırım yaparak eğitim konusunda da adımlar atıyoruz. Bugün verdiğimiz seminerler sayesinde çocuklarımız diş sağlığı konusunda bilinçlendirildiler. Belediyemizin düzenlediği bu tarz seminerlerin devam etmesi ve katılımın yüksek olması için ailelerin de bilinçli olması gerekiyor. Bu konuda ailelerimizin de çocukları kurslara, seminerlere yöneltmek konusunda duyarlı ve istekli olmalarını tavsiye ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On