Kırşehir Belediyesi okul çevrelerini unutmadı

30 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
348 defa okundu.
Kırşehir Belediyesi okul çevrelerini unutmadı

Kırşehir Belediyesi kilit parke çalışmalarında okul çevrelerini unutmadı.

Kırşehir Belediyesi okul çevrelerini unutmadıKırşehir Belediyesi tarafından Sebahat Osman Yalçınkaya İlköğretim Okulunun çevre düzenlemesi yapılarak, kilit parke çalışmaları devam ediyor.

Kırşehir Belediyesi’nin okul çevrelerini düzenleme çalışmaları yoğun bir şekilde devam ederek Sebahat Osman Yalçınkaya İlköğretim Okulu çevre düzenleme ve kilit parke çalışmalarına başladı.

Kırşehir’in çehresini değiştirmek için yoğun bir şekilde çalıştıklarını belirten Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Yaptığımız çalışmalarla öğrencilerimizin temiz bir çevrede düzenli bir okul bahçesinde eğitim almalarını amaçlıyoruz.

Okullardan gelen taleplerin de değerlendirilerek yapılan çalışmalar her yıl olduğu gibi bu yılda yoğun bir şekilde devam ediyor.

Öğrencilerin daha rahat ve daha sağlıklı çevrelerde eğitimlerini almaları için belediye olarak üzerimize düşen görevi yapıyoruz.

Okullar için başlattığımız çalışmalar kapsamında il genelindeki okullarımızın çevrelerini düzenlemeye devam edeceğiz ” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On