Kırşehir Belediyesi iftar programlarına devam ediyor

17 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2537 defa okundu.
Kırşehir Belediyesi iftar programlarına devam ediyor

Kervansaray Mahallesi’nde düzenlenen iftara çok sayıda vatandaş katıldı.

Kırşehir Belediyesi iftar programlarına devam ediyorKırşehir Belediyesi’nin mahallelerde uygulamaya koyduğu “Mahallede İftar Var “ programı tüm hızıyla devam ediyor.

Gazi Parkında Yenice Mahallesi sakinleri ile yapılan iftar programından sonra iftar bu kez Kervansaray Mahallesi sakinleri için Kervansaray Konağı önünde gerçekleşti.  Bin kişinin katıldığı iftar programında Mahalle Sakinleri geceye ayrı bir renk katan Tasavvuf Musiki konserini dinledi, çocuklar ise Hacivat-Karagöz orta oyunu ve palyaçolar eşliğinde eğlenceli bir gün geçirdiler.

İftar programında mahalle halkına hitap eden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Ramazanınız hayırlı olsun. Bugün burada bizleri yalnız bırakmadığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Biliyoruz ki sevgiler paylaştıkça çoğalır; acılar paylaştıkça azalır. Sizlerle birlikte olduğumuz için çok mutluyuz. Bizler 5 yıldır sizlerin hizmetinizdeyiz, sizlerin hizmetkarıyız. Sizler bize 30 Mart’ta tekrar güvendiğinizi gösterdiniz. Biz de bu güveni hiçbir zaman boşa çıkarmadık. Yaptığımız işler ve hizmetlerle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kervansaray Mahallemizde içme suyumuz için yeni bir su deposu yapıyoruz. Böylelikle içme suyu sorunu ortadan kalkacak. Çalışmalarımız sırasında ve yaz aylarının gelmesi ile birlikte su sıkıntıları yaşıyoruz. Bu sıkıntılarımız Dünya Bankası ile başlattığımız proje sayesinde ortadan kalkacak. Biz gücümüzü sizden alıyoruz. Sizlerden aldığımız enerji ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şu an burada sizlerle aynı iftar sofrasında olduğumuz için bile hamd etmeliyiz. Çünkü şu an dünyanın bir çok yerinde Müslümanlar zulüm görüyor. Belki oruçlarını bile tutamıyorlar. Onlar için de dualarınızı esirgemeyin. Rabbim tüm Müslüman coğrafyasındaki kardeşlerimize huzur, barış versin. Önümüzde 10 Ağustos’ta seçim var. İlk defa halkın seçeceği bir Cumhurbaşkanlığı seçimi olacak. Hepimizin başını Türkiye’de ve Dünya’da dik tutacak, bizi en iyi şekilde temsil edecek, bayrağını en iyi şekilde taşıyacak, iradesi ve idaresini kullanabilecek bir Cumhurbaşkanı seçeceğiz. Bizler 12 yıldır gece gündüz, sadece milletin menfaatlerini düşünen bir anlayışla çalıştık. Her zaman ‘milletim, milletim, milletim’ diyen bir Başbakanımız oldu. Her zaman bize yakın, milleti için çalışan bir Başbakan…10 Ağustos Türkiye için önemli bir dönemeç. Türkiye ilk defa kendi cumhurbaşkanını seçecek. İnşallah hepimiz için hayırlı bir seçim dönemi olur. Hayırlı ramazanlar diliyorum, ağız tadıyla bayrama ulaşmak dileğiyle.”

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN