KIRŞEHİR BELEDİYESİ, CENAZE HİZMETLERİ İLE TAKDİR TOPLUYOR

21 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3416 defa okundu.
KIRŞEHİR BELEDİYESİ, CENAZE HİZMETLERİ İLE TAKDİR TOPLUYOR

thumbnail_resim-6

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: “Cenaze Hizmetlerinden Yararlanmak İsteyen Vatandaşlar Alo Cenaze Hattı 188 Numaralı Telefondan Yetkililerimize Ulaşabilir.”

Kırşehir Belediyesi, vatandaşı zor günlerde de yalnız bırakmıyor. 7 gün 24 saat vatandaşa hizmet veren cenaze hizmetleri araç ve nakil işlemlerini ücretsiz olarak yapıyor. Belediye, hizmetleri ile vatandaşlardan takdir toplamaya devam ediyor.

VATANDAŞLARIMIZA 24 SAAT HİZMET

24 saat hizmet sunan cenaze hizmetleri araç ve nakil işlemlerini ücretsiz olarak yapıyor. İsteyen her vatandaşın yaralanabileceği hizmet, vatandaşında büyük beğenisini topluyor. Belediye aynı zamanda aile ve aile yakınlarını cenaze sırasında ulaşımını sağlamak için bir araçta temin ediyor.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “ Vatandaşımızın zor gününde de yanında olmaya çalışıyoruz. Cenaze hizmetlerimiz vatandaşımızın büyük beğenisini topluyor. Kırşehir’li hemşehrilerimizden aldığımız güçle daha hayırlı hizmetler sunmaya gayret edeceğiz. 2016 yılı Ocak ayı ile Eylül ayına kadar 685 vatandaşımız vefat etmiştir. Cenaze hizmetlerinden yararlanmak isteyen vatandaşlar Alo Cenaze hattı 188 numaralı telefondan yetkililerimize ulaşabilir.” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN