KIRŞEHİR BELEDİYESİ, ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRİYOR

7 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
753 defa okundu.
KIRŞEHİR BELEDİYESİ, ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRİYOR

 

thumbnail_06.09.2016 Yeni Alınan Kepçe (6)Yaşar Bahçeci:”Kırşehir Yaptığımız Çalışmalarla Yenilenmenin ve Güzelleşmenin En Güzel Örnekleri Yaşanmaya Devam Ediyor.”

Kırşehir Belediyesi, hizmet ve belediyecilik alanında kurulduğu günden beri her alanda ilerleme kaydederken, Kırşehir’i en üst noktalara taşımak için çalışmalarını hızlandırdı. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Göreve geldiğimiz günden bu güne Kırşehir Belediyesi’nin araç parkı konusunda ciddi bir modernleşme gerçekleştirdik. Şehrimize en iyi hizmeti verebilmek için her alanda çalışmalar yaptığımız gibi ihtiyacımız olan araçları da alıyoruz. Amacımız modern bir kent olma yolunda emin adımlarla ilerleyen şehrimizi, bu hedefe yakışır bir şekilde hazırlamaktır. Her geçen gün büyüyen ve gelişen şehrimize daha etkin, verimli ve seri hizmet sunabilmek amacı ile Belediyemize kazandırdığımız yeni araçlarımızla hizmet noktasında çok verimli bir seviyeye geldik. Kırşehir yaptığımız çalışmalarla yenilenmenin ve güzelleşmenin en güzel örnekleri yaşanmaya devam ediyor. Yaptığımız bütün çalışmalar ve alınan bütün araçlar Kırşehir halkının daha iyi şartlarda ve daha hızlı hizmet alabilmesi içindir. Yeni aldığımız 1 adet Kepçe aracımızın şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On