Kırşehir Belediyesi 3 noktaya dezenfekte tüneli kurdu

4 Nisan 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
48 defa okundu.
Kırşehir Belediyesi 3 noktaya dezenfekte tüneli kurdu

Kırşehir’de belediye, iş için evden çıkmak zorunda olanlar için üç noktaya dezenfekte tüneli kuruldu.

Kırşehir Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında işlek caddelerdeki temizlik çalışmalarının ardından 3 noktaya teknik ekiplerin çalışmasının ürünü olan dezenfekte tüneli kurarak halkın hizmetine sundu. 

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, gazetecilere, dezenfekte tünellerini sokağa çıkma zorunluluğu olanların kullanması için yaptıklarını söyledi.

Belediyenin kendi ekiplerinin yaklaşık 1500 liraya mal ettiği dezenfekte tünellerinin belediye önü, Terme Caddesi ve Cacabey Meydanı’na kurulduğunu ifade eden Ekicioğlu, dışarı çıkmak zorunda kalanları Kovid-19 tehlikesine karşı korumayı amaçladıklarını dile getirdi.

Kırşehir Belediyesi olarak bilim insanlarından oluşan bir danışma kurulu oluşturduklarını ve bu kurulun tavsiyesi ile dezenfekte tünellerini artırma planını gözden geçireceklerini anlatan Ekicioğlu, “Dezenfekte tünellerinde saf su ve temizlik malzemelerinin karışımıyla hazırlanmış özel solüsyon var. Bu tünellerin vatandaşları sokağa teşvik ettiği şeklinde bir düşünce de var. Saygı duyuyoruz. Danışma kurulumuza konuyu ilettik. Onların tavsiyeleri doğrultusunda çoğaltıp çoğaltmamaya karar vereceğiz.” dedi. 

Haber AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On