Kırşehir Belediyesi, 260 çocuğa davullu zurnalı sünnet şöleni düzenledi 

30 Ağustos 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
517 defa okundu.
Kırşehir Belediyesi, 260 çocuğa davullu zurnalı sünnet şöleni düzenledi 

Kırşehir Belediyesi, 260 çocuğa davullu zurnalı sünnet şöleni düzenledi 

Kırşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen sünnet şöleninin 9.’su Cacabey Meydanı’nda davullu zurnalı yoğun bir katılımla yapıldı. Sünnet olan çocukların oyuncak ve sünnet kıyafetlerinin ücretsiz dağıtıldığı programda 260 çocuk erkekliğe ilk adımını attı.

Belediye Başkanı Selehattin Ekicioğlu, programda yaptığı konuşmasında sünnet şöleninin geleneksel hale getirildiğini ve şehri ortak akılla yönettiklerini söyledi. Ekicioğlu, “260 çocuğumuz, sağlıklı ve hijyenik bir ortamda sünnet oldu. Çocuklarımız, birliktelik, beraberlik ve güzelliğin tadına varmıştır. Belediyemizin sosyal sorumluluk anlayışının bir gereği olarak düzenlenen sünnet şöleninde çocuklar ve aileleri ile bizlerde bu sevince ortak olduk. Mutlu bir Kırşehir için söz verdiğimiz gibi ‘ortak akıl’ gayreti ile çalışıyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Ekicioğlu’nun konuşmasının ardından halka hitap eden Kırşehir Valisi İbrahim Akın ise sünnet şöleninde halkla birlikte olmaktan mutlu olduğunu belirterek, “Toplumuzun geleneklerinde erkek çocukların hayatlarında özel ve önemli günler vardır. Erkek çocukları sünnet olarak erkekliğe adım atmış sayılır. Yavrularımızın sünnetlerine ortak oluyor ve bu özel günlerinde onların yanlarında oluyoruz” ifadelerini kullandı.

Cacabey Meydanı’nda düzenlenen sünnet şöleni, davul zurna gösterisi ve sonrasında hazırlanan halk konseri ile devam etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On