KIRŞEHİR BELEDİYE TENİSÇİLERİ TURNUVA’DA DERECE ALDI

21 Ocak 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
772 defa okundu.
KIRŞEHİR BELEDİYE TENİSÇİLERİ TURNUVA’DA DERECE ALDI

indir

Kırşehir Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Yeni Yıl Turnuvası’nda Belediye Sporcularından Üç Kişi Derece Aldılar.

Ercan Tıraş Tenis Kortlarında Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen yeni yıl Turnuvası’nda Belediye sporcularından üç kişi derece girdiler.

Sporcular Yıldız Erkeklerde Kayra Tekdoğan birinci, Genç Kızlarda İnci Çelik birinci, Genç Erkeklerde Atakan Çelik üçüncü oldu.

Sporcularla gurur duyuyoruz diye konuşan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Spor her zaman çok önemsediğimiz bir alan olmuştur. Tenis sporu da her spor dalının olduğu gibi vücut sağlığı açısından çok önemli bir spor. Hem vücudu hem de beyni çalıştıran bir spor. 2014 yılında açtığımız kortumuzda hafta içi yetişkin kursları hafta sonu çocuk kursları bulunmaktadır. Kış memleketi olduğu için tenis kortlarımızın ikisini jeotermalle ısıtmalı yaptık. Burada 4 tenis antrenörümüz ve kurslarımız tamamen ücretsiz olup her yaş gurubuna uygun kurslar vardır.  Kurslarımız Kırşehirliler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Belediyemizin düzenleyeceği yetişkin erkek ve bayanlar turnuvası mart ayında yapılacaktır. Bu yapılan turnuvalarla da yaptığımız projenin insanlar tarafından ilgi gördüğünü ve projemizin amacına ulaştığını görüyoruz. Bu da bizleri mutlu ediyor”

 

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN