KIRŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YAŞAR BAHÇECİ KIRŞEHİRLİLERE TEŞEKKÜR MESAJI YAYINLADI

18 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
243 defa okundu.
KIRŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YAŞAR BAHÇECİ KIRŞEHİRLİLERE TEŞEKKÜR MESAJI YAYINLADI

yasar-bahceci

Bahçeci mesajında, tüm Kırşehirlilere dik duruşundan dolayı teşekkür etti. Bahçeci mesajının devamında ise şu ifadelere yer verdi:

“Her karış toprağına nice canların feda edildiği cennet vatanımız Türkiye’mizin bölünmez birlik ve bütünlüğüne 15 Temmuz günü akşam saatlerinde kalleşçe, hunharca darbe girişiminde bulunan ne olduğu belirsiz hain, paralel terör örgütü ve yandaşları, Milletimizin birlik ve beraberliği, kardeşliği ve kenetlenmesi neticesinde kirli emellerine ulaşamamış ve asla ulaşamayacaklardır. Bir  grup hain tarafından başlatılan darbe girişimine karşı tüm yurt çapında olduğu gibi ilk andan itibaren dimdik ayakta duran, devletine ve namusuna yönelen bu beyhude girişime en güzel cevabı veren aziz Kırşehirli kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum.

Hemşehrilerimiz, kardeşlerimiz hiçbir siyasi parti ayrımı gözetmeksizin; kadını erkeği, çocuğu genci, ve yaşlısı bir olmuş; Bayrağına, toprağına, vatanına, ecdadına, devletinin bölünmez bütünlüğüne ve milli iradeye ve demokrasiye sahip çıkmıştır. Dik duruşunu canı pahasına göstermiştir, göstermeye de devam edecektir. Üzerinde şehirlerimizin kanı olan ay yıldızlı bayrağımıza, vatanımızın bölünmez bütünlüğüne kalleşçe kahpece yapılan hain saldırıyı; yapanları ve yaptıranları lanetliyorum.

Milli İradeyi korurken şehit olan tüm vatandaşlarımıza polislerimize, askerimize yüce Allahtan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Bilsinler ki biz bir ölür bin diriliriz. Tek Millet. Tek bayrak, tek vatan, tek devlet milli irade ve demokrasi uğrunda Kırşehir’imizde sokaklara, caddelere, meydanlara dolup taşan tüm hemşerilerime, kardeşlerime yürekten teşekkür ediyorum. Cenabı hak ülkemizin ve hepimizin yar ve yardımcısı olsun.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN