Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu kadın hentbol takımını ödüllendirdi

28 Kasım 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
376 defa okundu.
Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu kadın hentbol takımını ödüllendirdi

Kırşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü kadın hentbol takımı oyuncuları, Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nu ziyaret etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Trabzon’da yapılan Bölgesel Lig karşılaşmalarında başarılı olarak 2. Lige yükselen takımın oyuncuları, sevinçlerini Ekicioğlu ile paylaştı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ekicioğlu, Kırşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü kadın hentbol takımını elde ettikleri başarılardan dolayı kutladı.

Ekicioğlu, “Çoğunluğu 14-16 yaş aralığında olan bayan sporcularımız 2. Lig’de ilimizi en iyi şekilde temsil etmek için yarışacaklardır. Takımımızın hedefi öncelikle 2. Lig’de başarılı bir performans gösterip ardından 1. Lig’e çıkmaktır. Başta sporcularımız olmak üzere antrenörlerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Selahattin Ekicioğlu, sporculara hediye takdim etti. (HABER AA)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On