Kırşehir Basınının Acı Günü

14 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1464 defa okundu.

Sabah saatlerinde geçirdiği kalp krizi nedeniyle Ansızın Hayatını Kaybeden ve Kırşehir Basınında önemli bir yere sahip olan Öğretmen Avşar Cihan Sevenlerini Yasa Boğdu.

Kırşehir Basınının Acı Günü

Avşar Hoca diye hitap edilen, İlimiz de uzun yıllar hem spor hem de siyasi yazıları ile gazetecilik mesleğine kalite katan Emekli Öğretmen Gazeteci Yazar Avşar Cihan sabah saatlerinde geçirdiği Kalp Krizi sonrası hayatını kaybetti. Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak yaşam mücadelesini Ansızın hayatını kaybeden İlimiz basının önemli isimlerinden olan Cihan, ani ölümü ile tüm sevenlerini yasa boğdu.

ANİ ÖLÜMÜ İLE HERKESİ YASA BOĞDU

Birçok yerel basında yayın danışmanlığı ve Yazı İşleri Müdürlüğü görevlerini üstlenen emekli öğretmen Gazeteci Yazar Cihan, Çınar Gazetesinin Koordinatörlüğü görevini sürdürüyordu. Kırşehirspor’da da yöneticilik yaptı. TV programlarında spor yorumculuğu da yaparak gündemi her zaman belirleyen bir isim olarak gazetecilik mesleğini yerine getiren, yetiştirdiği gazeteci gençlerle her zaman ‘ AVŞAR HOCAMIZ’ lakabıyla gönüllere taht kuran Avşar Cihan’ın ölümü, meslek camiasında büyük üzüntü yaşattı.  Sabaha karşı Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak yaşam mücadelesini kaybeden Avşar Cihan için yarın öğle namazına müteakip Cacabey Caminde cenaze töreni düzenlenecek.

40 Arena Gazetesi olarak merhuma Allahtan Rahmet kederli ailesine ve Sevenlerine başsağlığı dileriz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN