KIRŞEHİR BASIN KONSEYİ DÜNYA MEDYASINI AĞALAR KONAĞINDA AĞIRLAYACAK

24 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
38522 defa okundu.
KIRŞEHİR BASIN KONSEYİ DÜNYA MEDYASINI AĞALAR KONAĞINDA AĞIRLAYACAK

KIRŞEHİR BASIN KONSEYİ DÜNYA MEDYASINI AĞALAR KONAĞINDA AĞIRLAYACAK

Aralarında Amerika, Kanada, Almanya, İngiltere ve Fransa gibi ülkelerin de bulunduğu 85 Ülkeden 160 Rus Dili Konuşan Gazeteci Rus Medya Kongresine Katılmak Üzere Kırşehir’de mola verecek. Geçen yıl Eylül ayında ABD’nin New York kentinde yapılan Dünya Rus Medya Kongresi’ne katılan KGK Kurucu Genel Başkanı Mehmet Ali Dim‘in davetiyle Türkiye’ye taşınan dev kongrenin açılışı 25 Ekim Cuma günü saat 11.00’de Ankara’daki Meyra Palace Otel’de yapılacak. 85 ülkeden 160 Rus dili konuşan gazetecinin Kayseri gezisi öncesi Kırşehir’de mola verecek. Kırşehir’de Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Vali İbrahim Akın ile buluşacak gazetecilerin Kırşehir’de tarihi Cacabey Gökbilimleri Medresesi, Ahi Evran Külliyesi gezisi ile Kırşehir Basın Konseyi Yönetimi ile bir araya gelecek.

21.DÜNYA RUS MEDYA KONGRESİ PROGRAMI

85 ülkeden 160 Rus dili konuşan gazeteci, 24 Ekim Perşembe günü Ankara’ya gelecekler. 25 Ekim Cuma günü gazeteciler Anıtkabir ve Ankara Kalesi gezilerinin ardından saat 11.00’de KGK’nın da katılımıyla Birleşik Konseyler Toplantısı’nı Ankara’daki Meyra Palace Otel’de gerçekleştirecekler. Konuklar aynı gün Kırşehir’e ve ardından akşam Kayseri’ye götürülecekler. 26 Ekim Cumartesi günü Kayseri şehir turu ve Erciyes gezisinin ardından Kapadokya gezisi gerçekleştirilecek. Aynı gün Konya’ya götürülecek olan konuklar, burada akşam yemeğinin ardından Semazen Gösterisi izleyip Alanya’ya hareket edecekler. Lonicera Otel’de konaklayacak konuklar 27 Ekim Pazar günü saat 09.00’da 21. Dünya Rus Medya Kongresi’ni gerçekleştirecekler. Kongrenin ardından teleferik gezisi, Alanya Kalesi, Damlataş Mağarası ve tekne turu gibi Alanya kültür programına katılacak konuklar, aynı günün akşamı saat 20.00’de Lonicera Hotel’de Alanya Rus Eğitim ve Kültür Derneği’nin kuruluşunun 10. yılının da kutlanacağı gala gecesinde bir araya gelecekler.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On