Kırşehir Basın Konseyi Başkanı Sait Yanık’tan bayram mesajı

20 Nisan 2023
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
636 defa okundu.
Kırşehir Basın Konseyi Başkanı Sait Yanık’tan bayram mesajı

Kırşehir Basın Konseyi Başkanı ve gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in ortağı Sait Yanık, bir mesaj yayınlayarak bütün Kırşehir halkının ve meslektaşlarının bayramını kutladı.

Bir bayrama daha kavuşmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Yanık, bayram mesajında, “Bir Ramazan Bayramını idrak etmenin huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerdendir.

Bayramlar bizi biz yapan, geleneklerimizi geleceğe taşıyan temel değerlerimiz ve zenginliklerimizdir. Bayramların özünde dayanışma, hoşgörü ve mutluluk vardır. Bu günlerin sevincini, heyecanını, yardımlaşma ve dayanışma duygularını, hayatımızın her anına yayabilmek hepimiz için önemlidir. Bu duygu ve düşüncelerle kardeşliğin, hoşgörünün, adaletin, barışın ve dayanışmanın daim olduğu nice bayramları birlikte yaşamak dileğiyle tümmilletimizin,hemşehrilerimin, meslektaşlarımın Ramazan Bayramı’nı kutluyor, mutluluk ve huzur dolu günler getirmesi dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi. (HABER: NURTEN CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN