Kırşehir basın camiası önemli misafirlerini ağırladı

11 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
442 defa okundu.
Kırşehir basın camiası önemli misafirlerini ağırladı

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay ilimize geldi.

DSC_9419Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay ilimize geldi.
Türkiye Spor Yazarları Derneği, Türkiye Futbol Adamları Derneği, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Basın Konseyi, İstanbul Gazeteciler Derneği ve Dünya Spor Yazarları Birliği üyesi (AIPS kartı sahibi) olan Atalay, IOC’nin (Uluslararası Olimpiyat Komitesi) en büyük ödüllerinden biri olan ‘Sport and Youth’ (2008 Spor ve Gençlik Ödülü) ile Avrupa Fair-Play Ödülü’ne sahip (2007), Türkiye’nin ilk ve tek Genel Müdürü olma unvanına sahip olan Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay ilimize gelerek Kırşehir basın camiasıyla Ağalar Konağı’nda öğle yemeği eşliğinde biraraya geldi.
İlimizdeki gazetecilerin televizyoncuların ve internet gazetecilerinin katıldığı toplantıda yerel basın hakkında Mehmet Atalay’a bilgiler verildi.
Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, Kırşehir’den çok memnun kaldığını belirterek, “Kırşehir’e gelmişken bir tur atıyım dedim. Çok güzel bir şehir haline gelmiş. Belediyemiz çok güzel çalışmalar gerçekleştirmiş. Aynı zamanda basın camiasıda çok gelişiyor. Siz değerli basın camiasının insanları sizlere bir telefon kadar yakınız.” dedi.
Aynı zamanda Türkiye’nin gelişmesinde Kırşehir’in çok önemli payı olduğunu vurgulayan Atalay, “Bu kadar güzel bir şehirde yaşıyorsunuz. Bunun kıymetini bilin. Denizi yok ama barajları var. Harika bir şehir.” diye konuştu.
Kırşehir gazete camiasının güzel işler çıkardığını belirten Mehmet Atalay, “Basın camiasında Kırşehir’de çok başarılı arkadaşlar çalışıyor. Bazılarını geçmişten tanıyorum. Kırşehir’de çalışan meslektaşlarımız Kırşehir’i geliştiriyor. Bizim böyle gazetecilere ihtiyacımız var.” dedi.
Toplantı, hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından sona erdi.

 

Haber: Fahrettin TOKER

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN