“KIRŞEHİR ANSİKLOPEDİSİ” ÇALIŞMALARI KAMUOYUNA ANLATILDI

17 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
159 defa okundu.
“KIRŞEHİR ANSİKLOPEDİSİ” ÇALIŞMALARI KAMUOYUNA ANLATILDI

thumbnail_k-4Prof. Dr. İlhan Şahin: ” Kırşehir Ansiklopedisi Tamamlandığında Sadece Anadolu’nun Değil, Bütün İslâm Aleminin ve Coğrafyasının Mihenk Taşı Olacaktır”

Kırşehir’in tarihini, kültürünü ve tüm yönlerini bir kaynakta toplamak amacıyla başlatılan Kırşehir Ansiklopedisi hazırlığı konusunda yapılan çalışmalar kamuoyu ile paylaşıldı.

Kırşehir Ansiklopedisi hazırlığını yürüten ekip Prof. Dr. İlhan Şahin başkanlığında Kırşehir’e gelerek iki günlük bir çalışma yaptı. Öğlen saatlerinde Ahi Evran Üniversitesi Öğretim Üyelerini ziyaret ederek görüşmelerde bulunan heyet, Grand Terme Otel’de bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Cumartesi günü saat 15.00’te Grand Terme Otel’de düzenlenen toplantıya başta sivil toplum kuruluşları, basın mensupları ve katkı sağlayacak ilgililer katıldı.

Prof. Dr. İlhan Şahin, Prof. Dr. Erol Ülgen ve Kırşehirli şair Aynur Saydam’ın sunum şeklinde bilgilendirme yaptığı toplantı katılımcıların sorularının yanıtlanması ile sona erdi.

Prof. Dr. İlhan Şahin, yaptığı konuşmada, “Türkçenin başkenti Kırşehir’dir. Kırşehir Ansiklopedisi tamamlandığında sadece Anadolu’nun değil, bütün islâm aleminin ve coğrafyasının mihenk taşı olacaktır. Kırşehir Ansiklopedisi dünyanın sonuna kadar değerini koruyacak ve tarihe ışık tutacak. Kırşehir sevdası dilde olmaz, bu sevdayı eyleme geçirmek gerekiyor. Kırşehir Ansiklopedisi’ni hazırlayan ekip olarak biz de bu aşkla, bu sevdayla yola çıktık. Bazı eserler, duvarın tuğlaları gibi gibi birike birike ortaya çıkar. Biz de bu tuğlaları ve birikimlerimizi birleştirerek 3 binden fazla maddesi olan büyük bir eseri oluşturmak için çalışıyoruz.Bizden emeğini esirgemeyen başta Valimiz Necati Şentürk olmak üzere Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye ve bütün destek verenlere kendim ve ekibimiz adına teşekkür ediyorum. Eser tamamlanınca Kırşehir’in altın tarihini tepsi ile hizmete sunacağız.” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On