KIRSEHİR MİLLETVEKİLLERİ MAZBATALARINI ALDILAR

5 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1144 defa okundu.
KIRSEHİR MİLLETVEKİLLERİ MAZBATALARINI ALDILAR

DSC_2695

Ak Parti Kırşehir Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya mazbatalarını aldılar.
          AK Parti Kırşehir Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya Kırşehir Adliyesinde düzenlenen törende mazbatalarını, İl Seçim Kurulu Hakimi Burhanettin Öksüm tarafından verildi. Mazbata törenine Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci , Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Şahin , Gençlik Kolları Başkanı Özgür Yönlü, Kadın Kolları Başkanı Meryem Düğer çok sayıda partili ve kalabalık halk topluluğu katıldı.

Milletvekili Arslan ; “Milletimize ve bölgemize hizmet için hep beraber çalışacağız.”

AK Parti Kırşehir  Milletvekili Mikail Arslan  yaptığı konuşmada ” Mazbatalarımızı aldık, inşallah bundan sonra milletimize ve bölgemize hizmet için hep beraber çalışacağız. İnşallah bu süreç ülkemize hayırlı olur”dedi.
Milletvekili Arslan ; 1 Kasım seçimlerinden sonra bir aşamayı daha geçtiklerini ifade ederek “Hayırlısıyla milletvekili arkadaşlarımızla birlikte mazbatalarımızı aldık. İnşallah bundan sonrada artık meclise gidip yemin edip milletvekilliğine başlayacağız. Hayırlı ve uğurlu olsun. Hem bizler hemde partili arkadaşlarımız için hemde memleketimiz Kırşehir için ülkemiz için inşallah hayırlı olur. Bize hayırlı hizmetler etmeyebir vesile olur, diye düşünüyorum”şeklinde konuştu.

Milletvekili Çetinkaya ;”Kırşehir’imiz için güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz “dedi.

AK Parti Kırşehir  Milletvekili Salih Çetinkaya  ise “Mazbatalarımızı aldık, bu gün burada işimiz bitti. İnşallah bundan sonra Ankara’da artık milletvekili olarak çalışmalarımız devam edecek. Yoğun bir seçim dönemi yaşadık hep birlikte. Ben buradan bu vesile ile bize destek veren, bütün seçim kampanyası boyunca bizimle koşturan bütün Kırşehir’ligönüldaşlarımıza, hemşerilerimize sevenlerimize teşekkür ediyorum. İnşallah ülkemiz, milletimiz Kırşehir’imiz için güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz “dedi.

İl Başkanı Kendirli; Milletvekillerimizle birlikte Kırşehir’lilere hizmete devam edeceğiz.

Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli’de yaptığı açıklamada  “1 Kasım’da milletin iradesi tecelli etti. Kırşehir’de Partimizin iki milletvekilimiz var. Mazbatalarını aldılar, kendilerini tebrik ediyoruz hayırlı uğurlu olsun. Kırşehir’e ülkemize hayırlı hizmetlere inşallah vesile olacaklar. Zaten yerel yönetimlerde AK Parti şuan da iktidar. Bizlerde yerel yönetim olarak milletvekillerimizle birlikte Kırşehir’lilere hizmete devam edeceğiz. Bundan sonraki süreçte tabiki artık Kırşehir’imizi en iyi şekilde temsil edeceklerdir. İnşallah onlara Allah en iyi görevlerde en iyi hizmetleri yapmalarını nasip etmesini diliyorum”şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN