Kırşehir AK Parti Belediye Başkanı Aday Adayı Barbaros Dulkadiroğlu; “Elle Tutulur, Gözle Görülür Projelerim Var

19 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
747 defa okundu.
Kırşehir AK Parti Belediye Başkanı Aday Adayı Barbaros Dulkadiroğlu; “Elle Tutulur, Gözle Görülür Projelerim Var

Kırşehir AK Parti Belediye Başkanı Aday Adayı Barbaros Dulkadiroğlu;

“Elle Tutulur, Gözle Görülür Projelerim Var”

Kırşehir Belediye Başkanı Aday Adayı Barbaros Dulkadiroğlu, 40 Arena Gazetesi ekibini ve Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti Başkanı Sait Yanık’ı makamında ziyaret etti.

Gazetemiz imtiyaz sahibi ve aynı zamanda KIRGARAT-C Başkanı Sait Yanık ile görüşüp istişarede bulunan Kırşehir Belediye Başkanı aday Adayı Dulkadiroğlu önemli noktalara da değindi.

Kırşehir Belediye Başkanı aday Adayı Dulkadiroğlu konuşmasında şunları kaydetti;”31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler için hazırlıklarınmız devam ediyor.

DULKADİROĞLU; “41 PROJEYİ HAYATA GEÇİRMEK VE KIRŞEHİR’İ DAHA İLERİYE TAŞIMAK İÇİN BU GÖREVE HAZIRIM

AK parti demek proje demektir ama en başta projeleri eserlere yüceltme ve gelecek vaat etmek demektir. Rabbim nasip eder, liderim ve cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan ve partim uygun görürse açıklayacağımız projelerimizi tek tek hayata geçireceğiz.

“HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLSUN”

Önemli olan şahsıma yapılacak şeyler yada makam mevki değil. Biz makam için bir şeyler yapmak istemiyoruz. Bizim için önemli olan Kırşehir’e yapılacak yatırım ve hizmetlerin gelecek vaat etmesidir. Ben size büyük Kırşehir inşasının sözünü veriyorum ve diyorum ki Gönülleri yıkarak değil ihya ederek çalışacağız.

Ben hayatım boyunca üstlendiğim görevlerde hep bu duruşu ortaya koydum ve siz Arena Gazetesi ekibi aracılığı ile söz veriyorum diyen Barbaros Dulkadiroğlu, Hakk ve halk Yolunda bu duruşu ortaya koymaya devam edecektir. Kırşehir’imiz için partimiz için kim hayırlıysa o olsun diyoruz. Destek ve dualarınızı bekliyoruz. Ve inanıyoruz ki bu sevda büyük Türkiye sevdasında Büyük Kırşehir’i kurma sevdasıdır. Kırşehir aşkına hizmet Yolunda durmak yok yola devam diyorum. Kırşehir başlı başına bir çok zenginliğe sahip bir il hiçbir ile bağlı kalmadan güçlenerek yolumuza devam edeceğiz.” (Haber: Didem CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN