Kırşehir AK masa şikayetleri çözüyor

6 Kasım 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
404 defa okundu.
Kırşehir AK masa şikayetleri çözüyor

ak_masa2Vatandaşların sorunlarını çözüme kavuşturmak amacıyla Kırşehir Belediyesi bünyesinde uzun bir zaman önce hizmet vermeye başlayan Ak Masa çözüme kavuşturuyor.

Kırşehir Belediyesi vatandaşların sorunlarının bir an önce çözülmesi için belediye binasının girişinde ”Ak Masa” isminde bir birim oluşturmuştu.

Oluşturulan birime her gün 25 ile 30 şikayet geliyor. Özellikle vatandaşlar Ak Masa’dan; tarihi geçmiş ürünler, kaçak yapı, ruhsatsız iş yeri, uygunsuz araç parkları, zamansız çıkan çöpler gibi bir çok konuda şikayette bulunuyor.

Ak Masaya gelen şikayetler görevliler tarafından konuyla ilgili olan birime şikayeti aktarıyor. Şikayetin çözüme kavuşmasını takip eden Ak Masa yetkilileri, gelen ve çözüme kavuşturulan şikayetleri dosya halinde başkanlık makamına bildiriyor. Çözüme kavuşturulmayan şikayetleri de takip eden Ak Masa belediyenin en fazla ilgi gören birimi haline geldi.

Kırşehir Belediyesi girişinde bulunan Ak Masa Birimi’ne 01.01.2014 tarihinden 30-10-2014 tarihine kadar toplam 9600 şikayet geldi.

Ak Masa’ya yapılan 9600 şikayetten 9150 tanesi çözüme kavuşturulurken şuan itibariyle 450 tanesi ise program dahilinde beklemektedir.

Uzun zamandır hizmet veren Kırşehir Belediyesi Ak Masa Birimi vatandaşlar tarafından oldukça beğeniyle karşılanıyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN