Kırşehir 15 Temmuz’da Yine Ayakta Olacak

13 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1218 defa okundu.
Kırşehir 15 Temmuz’da Yine Ayakta Olacak

Kırşehir 15 Temmuz’da Yine Ayakta Olacak

FETÖ’nün 15 Temmuz 2016’da gerçekleştirdiği hain darbe girişimine karşı kahramanlık destanları yazan Kırşehir,  tarihi günün yıldönümünde de ayakta olacak.

Kırşehir Valiliği ve Belediyenin ortaklaşa hazırladığı birbirinden farklı etkinliklerle 15 Temmuz’u anacak. 15 Temmuz akşamı saat 21.00’da Cacabey Meydanında düzenlenecek programlarla şehitlerimiz ve gazilerimiz saygı ile anılacak.

Türk Silahlı Kuvvetleri içerisinde yuvalanan FETÖ mensuplarının 15 Temmuz 2016’da gerçekleştirdiği hain darbe girişiminin yıldönümü olan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde Kırşehirliler yine ayakta olacak. İhanet çetesi FETÖ’nün gerçekleştirdiği darbe girişiminin ilk dakikalarından itibaren kahramanca duruşu ile büyük takdir toplayan Kırşehir, Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün yıldönümünde Kırşehir Belediyesinin hazırladığı etkinliklerle tarihi günü anacak. Bu kapsamda 15 Temmuz’da Ahmet Yesevi Camii’nde mevlid-i şerif okunması, Askerlik Şubesi önünden saat 20.00 başlayacak Milli Birlik Yürüyüşü saat 21.00 Cacabey meydanında sona erecek. Cacabey meydanında Türkiye’de yaşanılan kahramanlıkların anlatıldığı şiir, tiyatro, slayt ve mehteran gösterisi düzenlenecek.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN KONUŞMASI DEV EKRANDA

15 Temmuz 2018 Pazar günü ise öğle namazına müteakip Ahmet Yesevi Camii’nde mevlit okunacak. Kırşehir Belediyesinin vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunacağı program Cacabey Meydanında devam edecek. Pazar günü saat 21.00’da başlayacak program kapsamında Kırşehir Belediyesi Mehteran Konseri, protokol konuşmaları ve Kuran-ı Kerim dinletileri yapılacak. 15 Temmuz 2016’da olduğu gibi Kırşehirlilerin yine ayakta olacağı etkinliklerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gece yapacağı tarihi konuşması Cacabey Meydanı’nda kurulacak dev ekrandan yayınlanacak.

BAŞKAN BAHÇECİ “UNUTMAYACAĞIZ UNUTTURMAYACAĞIZ”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, darbe kalkışmasının gerçekleştiği ilk andan itibaren Kırşehirlilerin 15 Temmuz Cacabey Meydanı’na çıkarak demokrasiye ve milletin seçtiklerine sahip çıktığını söyledi.

O karanlık geceyi ve o gün bu ülke için şehit ve gazi olan kahramanları “Unutmayacağız, unutturmayacağız” diyen Başkan Bahçeci, şöyle konuştu: “15 Temmuz 2016’da tüm Türkiye’de olduğu gibi Kırşehir’imizde de bu hainliğe karşı dimdik ayakta durdu. Kırşehir’in kahraman evlatları vatanına, bayrağına sahip çıktı. O karanlık gecenin yıldönümünde bir kez daha bir araya geleceğiz, vatan hainlerine bir kez daha ‘Biz her zaman burada olacağız, bu kutsal ülkeyi asla hainlere teslim etmeyeceğiz diyeceğiz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On