KIRMEK KURSLARI YAKINDA BAŞLIYOR

18 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
488 defa okundu.
KIRMEK KURSLARI YAKINDA BAŞLIYOR

Hepsi megalight dönerli

Kırşehir Belediyesi Gençlik Merkezi ve KIRMEK (Aile Yaşam Merkezi ve Mahalle Konakları) kursları çok yakında başlayacak.

 

Kırşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğüne bağlı Aile Yaşam Merkezi, Gençlik Merkezi ve Bahçelievler ve Kervansaray Mahallelerinde bulunan Mahalle Konağı Kurs Merkezlerinde 2015-2016 eğitim dönemi kurs kayıtları başlıyor.

El Sanatları, Müzik ve Kişisel Gelişim alanlarında kayıtlar 28 Eylül- 9 Ekim 2015 tarihleri arasında yapılacak olup kursiyerlere çok farklı alanlarda kendilerini geliştirme imkânı sunulacak. 4 Eylül 2015 tarihinde başlayan spor alanında kurs kayıtları devam ediyor.

Söz konusu kurs faaliyetleri ile ilgili açıklama yapan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Kırşehir’de kültürel, sosyal ve eğitsel alanda faaliyetlerimizi artırmak ve Kırşehirlilerin ihtiyacı olan etkinlikleri düzenlemek için bu merkezlerimizi açmış bulunmaktayız. Açtığımız kurs merkezlerimiz Kırşehirliler tarafından yoğun ilgi görüyor. Kış ve yaz dönemlerinde farklı alanlardaki kurslarla Kırşehir’de sosyal hayata zenginlik katıyoruz. Kırşehir’in huzur şehri olma yolunda önemli adımlarından biri olarak gördüğümüz ‘sosyal belediyecilik’ anlayışımızın en güzel örneklerinden biri olan kurs merkezlerimizde; Kur’an-ı Kerim, resim, ebru, halk oyunu, zekâ oyunları, gitar, piyano, bağlama, tezhip, tel kırma, iğne oyası, kurdele nakışı, elde maraş işi, takı tasarım, giyim, ahşap boyama, dantel anglez, suzeni, halı dokuma, seramik boyama, mefruşat, yağlı boya resim, ebru, tezhip, hüsnü hat, filografi, çocuk gelişimi, temel muhasebe,  ingilizce, işaret dili, santralist, Arapça, okuma yazma, diksiyon, yönetici asistanlığı, aşçılık, bağlama, halk müziği koro, sanat müziği koro, ney, ud, gitar, ritim, dans aerobik, step aerobik, pilates, bağlama ve okul öncesi  kursları verilecek.Kurslara katılmak isteyen kursiyerlerimiz 28 Eylül- 9 Ekim tarihleri arasında Aile Yaşam Merkezi, Mahalle Konağı Kurs Merkezleri ve Gençlik Merkezine başvurmaları gerekmektedir.” dedi.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN