KIRGARAT-C’NİN YENİ YÜZÜ KIRŞEHİR BASIN KONSEYİ

23 Temmuz 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
110 defa okundu.
KIRGARAT-C’NİN YENİ YÜZÜ KIRŞEHİR BASIN KONSEYİ

KIRGARAT-C’NİN YENİ YÜZÜ KIRŞEHİR BASIN KONSEYİ

İlimiz Merkezinde Kurulu ve faaliyette bulunan derneğin 08.07.2019 tarihinde gerçekleştirilen Olağanüstü Genel kurul toplantısında mevcut dernek tüzüğünün 1. ve 20. maddelerinde değişiklik yapıldı. Buna göre Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyetinin (KIRGARAT-C) ismi “KIRŞEHİR BASIN KONSEYİ” olarak değiştirildi.

2012 yılından bugüne Kırşehir’de faaliyet gösteren Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyet yönetim kurulu kararı ile değiştirilen isim ve tüzük maddeleriyle yine yeniden faaliyet göstermeye devam edecek.

Eski adıyla KIRGARAT-C yenilenen adıyla ise Kırşehir Basın Konseyi (KBK) Başkanı Sait Yanık, “Kırşehir’de 2012 yılından bu yana Basın Emekçilerinin birçok kez ilgili yerlere sorunlarını dile getirerek çözüm arayışımızı devam ettirdik. Şimdi yeni adımız ve yeni vizyonumuzla yolumuza kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.

(HABER: SÜMEYYE ŞAHİN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On