KIRGARAT-C’den Vali Akın’a Ziyaret

6 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
453 defa okundu.
KIRGARAT-C’den Vali Akın’a Ziyaret

KIRGARAT-C’den Vali Akın’a Ziyaret

Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti (KIRGARAT-C) Başkanı ve 40 Arena Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sait Yanık, Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri Enderhan Öz, Sait Uyar, 40 Arena Gazetesi Yazı işleri personeli Kırşehir’de göreve yeni başlayan Vali İbrahim Akın’ı makamında ziyaret etti.

Kırşehir medyasının çok sesli olduğunu ifade eden Vali Akın göreve geliş süreci ve yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

BASIN HER AN TETİKTE, KIRŞEHİR BASINI AKTİF!

Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmasında şunları kaydetti; “Kamuoyunun aydınlatılması noktasında basın kuruluşlarının önemli görevler üstleniyor. Yerel basın, halkı ilgilendiren bütün olayları tarafsız ve doğru bir şekilde Kırşehir halkına duyurmak adına önemli bir işlev gerçekleştiriyor. Kırşehir’de yapılan ve yapılacak bütün yatırımların, her türlü iyileştirme çalışmalarının Kırşehirlilere ve tüm kamuoyuna duyurulmasında büyük pay sahibi olan yerel basınımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki Kırşehir’in bütün dinamikleri ile birlikte hareket ederek Kırşehir’imizi daha güzelleştirecek, daha yaşanabilir bir hale getireceğiz. Daha kaliteli işlere imzamızı atarak Kırşehir’i en iyi şekilde temsil etmek boynumuzun borcudur. Gözlemlerim ve tespitlerim doğrultusunda hareket edip ilimizin ilerlemesi için sağlam adımlar atacağız.”

Kırşehir Valisi Akın’a Hayırlı olsun dileklerini ileterek kendilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden KIRGARAT-C ve 40 Arena Gazetesi basın temsilcilerinin ziyareti, yapılan sohbet ile sona buldu. (Haber: Didem CEYLAN)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On