KIRGARAT-C’DEN VALİ AKIN’A ZİYARET

18 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
130 defa okundu.
KIRGARAT-C’DEN VALİ AKIN’A ZİYARET

KIRGARAT-C’DEN VALİ AKIN’A ZİYARET

Kırşehir Gazeteciler, Radyocular ve Televizyoncular Cemiyet Başkanı (KIRGARAT-C), 40 Arena Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sait Yanık ve Cemiyet Üyeleri olan AHİ TV Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eraslan, Kırşehir Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Havva Karakaya, Ahi Yurdu Gazetesi İmtiyaz Sahibi Alparslan Demirbaş, Kırşehir Çiğdem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Seyitgazioğlu ve Çınar Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Seda Kızıltepe Kırşehir Valisi İbrahim Akın’ı makamında ziyaret etti.

Nezaket ziyaretinde bulunan Cemiyet Başkanı ve Cemiyet üyeleri Vali Akın ile sohbet gerçekleştirdi. Ülkenin ve Kırşehir gündeminden İlimizdeki huzur ve güvenliğe kadar birçok konuların konuşulduğu ziyarette şehrimizin genel durumunun da istişaresi yapıldı.

Kırşehir’de yerel basının sorunlarının masaya yatırıldığı ziyarette Kırşehir Valisi İbrahim Akın, bu noktada görevini özveri ile gerçekleştiren basın kuruluşlarına ve çalışanlarına teşekkür etti.
Ziyarette konuşan Vali Akın, gazete kâğıdındaki fiyat artışı, resmi ilanlardaki düşüş, internet medyacılığı nedeniyle yazılı basının sorunlar yaşadığını belirtti. Basının fedakârlıklarla çalışmalarına devam ettiklerini ifade eden Akın, “Toplumun sorunlarını üst mercilere iletilmesinde, toplumun aydınlatılmasında bir aracı rolünü ifa ediyorsunuz. Görevinizden ve bu yaptığınız hizmetten dolayı tebrik ediyorum. Basınımız toplumun sorununu iletirken hassas bir dil kullanıyor, hassasiyet gösteriyorlar. Bunu yaptıkları haberlerde, kullandıkları dilde görüyoruz. Buda benim açımdan takdir edilmesi gereken bir durum. Bu hassasiyetin ve hoşgörünün devamını diliyorum. Mutlaka bizim yetişemediğimiz, göremediğimiz, kurumlarımızın hizmet anlamında eksiklikleri, aksaklıkları olabilir. Bunu basın mensuplarımız iletilmesi noktasında bir anlamda aracılık görevi yapıyorlar” dedi.
Gazetecilerin ve medya çalışanlarının yaşadıkları sorunları anlatan Yanık da, “Sizlerin sorunumuza yardımcı olacağınıza inanıyoruz. Ekonomik sıkıntılardan dolayı medya çalışanları zordadır. Her yıl çeşitli etkinlikler aracılığıyla basına da destek verilmesi gereklidir. Yine resmi ilanların çok düştüğü görülüyor. Bunun bir nebzede olsa düzeleceği ve artacağı beklentisi içerisindeyiz. Medya çalışanlarının çeşitli sorunları var, bu konu da ilgileneceğinizi ve destek olacağınızı ümit ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Ardından Kırşehir Gazeteciler, Radyocular ve Televizyoncular Cemiyet Başkanı (KIRGARAT-C), Sait Yanık’ın, Vali Akın’ı Cemiyet üyelerine vereceği İftar yemeğine daveti ile ziyaret son buldu.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On