KIRGARAT-C, “Meslektaşımıza Yapılan Hain Saldırıyı Kınıyoruz”

11 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
547 defa okundu.
KIRGARAT-C, “Meslektaşımıza Yapılan Hain Saldırıyı Kınıyoruz”

GARAT-C, “Meslektaşımıza Yapılan Hain Saldırıyı Kınıyoruz”

Yeni Çağ Gazetesi yazarlarından Yavuz Selim Demirağ, Türkiyem TV’de sunduğu Yeniçağ’da Meydan programının ardından evinin önünde kimliği belirsiz kişilerin saldırısına uğradı.

Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti (KIRGARAT-C) Yönetim Kurulu adına Başkanı Sait Yanık, Gazeteci-Yazar Yavuz Selim Demirağ’a yapılan saldırıyı kınadı.

ADALET YERİNİ BULSUN SORUMLULAR HEMEN BULUNSUN!

Başkanı Sait Yanık, mesajında şunları kaydetti; ” Gazeteci meslektaşımıza yapılan taşlı sopalı saldırıyı kınıyoruz. Gazetelere ve gazetecilere yapılan tüm saldırılarda uygulanan cezasızlık tavrının bu olayda da uygulanmamasını bekliyoruz. Yapılan saldırı basın özgürlüğüne ve fikir hürriyetimize yapılmıştır. Bu saldırılar gazetecileri yıldıramaz” dedi.

İfade özgürlüğünün kısıtlanamayacağını toplumun her kesimi bilmelidir diyen Yanık, “Bazı gazetelerin ve gazetecilerin sürekli hedef gösterildiği bir ortamda toplumsal barış sağlanamaz. Basına yapılan saldırılar aslında halkın haber alma özgürlüğüne yönelik yapılmış saldırılardır. Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti (KIRGARAT-C)  Yönetim Kurulu olarak Yeniçağ Gazetesi’ne yapılan saldırıyı kınıyoruz. Yeniçağ Gazetesi’ne ve çalışanlarına ‘geçmiş olsun’ diyoruz.” ifadelerini kullandı.

AA MUHABİRİ GÖREVİ ESNASINDA UÇURUMA YUVARLANDI ARAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

AA Muhabiri Abdülkadir nişancı, Bayburt-Trabzon arasında bulunan Soğanlı Dağı’ndaki yol açma çalışmalarını takip ederken uçuruma yuvarlandı. Bayburt-Trabzon arasında 3 bin 500 metre rakımda bulunan Soğanlı Dağı’ndaki yol açma çalışmalarını takip eden AA Bayburt muhabiri Abdülkadir Nişancı, Derebaşı Virajları’nda görüntü çektiği sırada bastığı kar kütlesinin kopması sonucu uçuruma düştü. Karayolları ekiplerinin ihbarı üzerine olay yerine AFAD, jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti (KIRGARAT-C)  Yönetim Kurulu olarak AA Camiasına ve ailesine sabır temenni ediyoruz.

(HABER: DİDEM CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On